İlçe Milli Eğitim Müdürü Gündeş’ten Anaokuluna Ziyaret

Giriş Tarihi: 12.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gündeş’ten Anaokuluna Ziyaret
Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, ilçe merkezinde bulunan Fırat Anaokulu’na ziyarette bulundu.
Sınıfları tek tek dolaşan ve öğrencilerle sohbet eden Gündeş, okul müdürü Mehmet Yusuf Çetinkaya’dan okuldaki çalışmalar ve öğrencilerin durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Ziyaret sonrası bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, öğrencilerdeki uyum süreci ve eğitim kalitesi açısından okul öncesi eğitimin önemine değinerek, şunları söyledi :
“ Bugün ilçemizin güzide okullarından biri olan Nizip Fırat Anaokulu’dayız. Bu okulumuz 210 öğrencisiyle şu anda ikinci eğitim öğretim yılında. Ben bu ziyaretimde okulda büyük bir değişim fark ettim. Özel bir okuldan hiçbir farkı yok. Biz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Sayın Kaymakamımızın da talimatıyla okul öncesi eğitimi arttırmak adına yoğun çaba sarf ediyoruz. İlçemizde bu yıl eğitime başlayan 6 adet daha anaokulumuz bulunmakta. Ben bu okulların yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Benim, Nizip halkından beklediğim, 4-5 yaşlarındaki çocuklarını mutlaka evlerinin yakınında bulunan bir anaokuluna göndermeleridir. Bu eğitim, çocuklarının geleceği için gerekli ve mecburdur.“
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gündeş, ziyaret sonrası okuldaki yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı okul müdürüne, öğretmenlere ve personele teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gündeş’ten Anaokuluna Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN