YURTKUR Bölge Müdürü Ahmet Kölemen Oğuzeli MYO’da

Giriş Tarihi: 12.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:26
YURTKUR Bölge Müdürü Ahmet Kölemen Oğuzeli MYO’da
Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu’nda Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürü Ahmet Kölemen’in katılımıyla Kredi ve Yurtlar Kurumunun hizmetleri ile ilgili bir konferans gerçekleştirildi.
YURTKUR Bölge Müdürü Ahmet Kölemen, mevcut yurt hizmetleri ve önümüzdeki dönemlerde Oğuzeli’nde de açılması planlanan kız ve erkek öğrenci yurtları ile ilgili detaylı bilgi verdi. Gaziantep’in Karataş bölgesinde bulunan Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu ile kız öğrencilerin yurt sorunun çözüldüğünü belirten Ahmet Kölemen, Oğuzeli ilçesinde de iki binanın yurt olabilmesi için hazırlıkların başlatıldığını ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde yapılacak olan bin kişilik yurttan Oğuzeli MYO öğrencilerinin de yararlanabileceğini söyledi.
Konuşmasının sonunda öğrencilerin sorularını da cevaplayan Ahmet Kölemen yurt hizmetlerinin kalitesinin artırılması için çalışmaların hızla devam ettiğini ve Oğuzeli MYO öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması için her türlü desteği vereceklerini belirtti.
Oğuzeli Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdikleri konferansta konuşan Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç Dr. Necip Fazıl Yılmaz, devlet yurtlarının öğrencilerin üniversite seçiminde önemli bir kriter olduğunu, yurt hizmetlerinin artırılmasının öğrenci sayısına da olumlu etki yaptığını belirterek, özellikle ailelerin çocukları için daha güvenli olması nedeniyle devlet yurtlarını seçtiğini ifade etti. Konferansın sonunda Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz tarafından YURTKUR Bölge Müdürü Ahmet Kölemen’e plaket takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YURTKUR Bölge Müdürü Ahmet Kölemen Oğuzeli MYO’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN