Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Veli Kıyak: “Önceliğim AK Parti Sevdası”

Giriş Tarihi: 21.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
Veli Kıyak: “Önceliğim AK Parti Sevdası”
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Veli Kıyak, kendisi için her şeyden öncelikli AK Parti sevdası olduğunu, siyasetin dürüstlükle yapılmasının gerektiğini, seçim döneminde hamasi nutuklar atarak kaybolan siyasilerden olmayacağını belirterek, “İnşallah sizlerden kopmadan, hizmet ederek duanızı almaya devam ederiz” dedi.
Her girdiği mahalle, cadde ve sokakta, uğradığı iş yerinde partisinin hizmetlerini anlatan Veli Kıyak, “Sizlerle konuşurken dualarınızı duyuyorum. Çünkü AK Parti’nin iktidarı, 2002 yılında bugüne kadar halka hizmetle dolu dolu çalışmayla geçti. İktidarımız elinden gelen ne varsa yaptı ve bunu yapmak için tüm gücümüzü kullandık. Yapılması icap eden, doğru olan ne varsa yapılmaya çalışıldı. Geldiğimiz noktada AK Parti iktidarı öncesi Gaziantep’e taşra diye bakılırken bugün marka şehir, vizyon kent, turizm kenti deniliyor. AK Parti iktidarı döneminde Gaziantep’in nüfusu hızla arttı. Türkiye’nin en büyük göç alan illerinin başında yer aldı. Bir şehirde nüfus, neden artar? O şehirde aş olduğu için, iş olduğu için, ekmek olduğu için, hareket ve bereket olduğu için, çocukların gideceği üniversite, hastaların gideceği hastaneler yapıldığı için, hayat kolay olduğu için insanlar o şehirde kalır. Türkiye’nin birçok şehri göç verirken Allah’a şükürler olsun ki Gaziantep her geçen yıl büyüyor ve gelişiyor” diye konuştu.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Veli Kıyak, siyasetin dürüstlükle yapıldığı zaman güzel hizmetlerin ortaya çıktığını vurgulayarak, şöyle devam etti:
“Benim için öncelikli olan AK Parti sevdasıdır. AK Parti iktidarı öncesi bu ülkede siyasetçilerin seçimden seçime gelip, hamasi nutuklar attıktan sonra kaybolduklarını çok iyi biliriz. Siyaseti eğer hizmet olarak görüp dürüstlükle yaparsanız Allah yardım ediyor, insanlar da sizi seviyor ve bunun bereketini görüyorsunuz. Onun için AK Parti iktidarıyla şehirler büyüyor ve gelişiyor. İnşallah bundan sonra da bu huzurumuz devam eder. Sizler, bizleri seçecek insanlarsınız. Bizler de inşallah sizlerden kopmadan, içinizden birisi olarak ve her zaman gelip hizmet eder, sizin duanızı alırız.”
“TELEFONUM HERKESE AÇIK”
AK Parti Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Veli Kıyak, “Seçim çalışmalarında nasıl ki vatandaşımızın her türlü sorunu ile ilgileniyor, teşkilatımızla beraber nasıl bugüne kadar aynı coşkuyla yürüdüysek, Allah’ın izniyle seçilmemiz halinde de yine ulaşılabilir olacağız ve vatandaşımızın her türlü sorunu için de telefonumuz yine açık olacak” dedi.
Mecliste Gaziantep’i en iyi şekilde temsil edeceğine vurgu yapan Kıyak, “Ben vatandaşım için, Gaziantep’im için hizmetkar olacağım, Onlar için mecliste olup, ”Durmak yok, yola devam” diyerek var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Veli Kıyak: “Önceliğim AK Parti Sevdası”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN