Büyükşehir Araç Parkurunu Genişletti

Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 12:53
Büyükşehir Araç Parkurunu Genişletti
Büyükşehir Belediyesi’nin 345 yeni aracı hizmete girdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, gelişen sanayisi ve ticaretiyle çevre iller başta olmak üzere bir çok yerden göç alan ve ülkelerindeki iç savaştan kaçarak kente sığınan Suriyelilere de ev sahipliği yapan Gaziantep’in konut, altyapı, su, elektrik ve daha bir çok alanda sıkıntıların giderilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
Bu kapsamda vatandaşa daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için araç filosunu genişleten Büyükşehir Belediyesi, 129 kamyon, 16 loder, 19 greyder, 19 silindir, 24 beko-loder, 16 traktör, 20 kamyonet, 11 tuz robotu, 12 dozer başta olmak üzere toplamda 345 aracı hizmete sundu.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde kullanılacak araçların bulunduğu Büyükşehir Asfalt Şantiyesini ziyaret eden Başkan Fatma Şahin, alandaki çalışanlarla sohbet ederek araçlar hakkında bilgiler aldı.
Ziyarette araçları tek tek inceleyen Şahin, yaptığı açıklamada, yetişmiş insan gücünün önemli olduğunu vurguladı.
İşçilere işlerini en iyi şekilde yapmaları için tavsiyelerden bulunan Şahin, şunları kaydetti:
“Birlikte başarmamız çok önemli. İki milyonun sorumluluğu üzerimizde var. Hangi ilçede, hangi bölgede olursa olsun onların büyükşehir olarak bizden beklediği hizmetleri başarabilmemiz için bu tek başına bir başkanın, yardımcıların yapacağı iş değil. Bu bir takım işi. Bu takımda da en önemli ana anahtarımız, ana motorumuz sizlersiniz.”
Öte yandan Fen İşleri Daire Başkanlığı personeli, işçilere “iş sağlığı ve iş güvenliği” eğitimi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Araç Parkurunu Genişletti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN