Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GSO’dan ABD’ye Heyet Organizasyonu

Giriş Tarihi: 25.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
GSO’dan ABD’ye Heyet Organizasyonu
Sanayi Odası (GSO) “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi” projesi (UR-GE) kapsamında plastik sektöründe faaliyet gösteren 24’ü firma temsilcilerinden oluşan toplam 31 kişiyle Amerika Birleşik Devletleri’ne (ABD) fuar gezisi düzenledi.
GSO tarafından 2010/8 sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konulu tebliğ uyarınca Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle yürütülen, “Plastik Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi” (UR-GE) projesi devam ediyor.
Proje kapsamında oluşturulan UR-GE Plastik Kümesi ve Güneydoğu Plastik ve Kimya Sanayicileri Derneği (GAPLASDER) Sektörel Ticaret heyeti, ABD’nin Orlando ve New York şehirlerinde çeşitli toplantı ve organizasyonlara katılmak üzere ABD’ye gitti.
Organizasyon kapsamında Orlando kentinde “NPE 2015 The International Plastics Showcase” plastik fuar ziyareti ve Amerika’da plastik sektöründe faaliyet gösteren alıcı ve toptancılardan oluşan firmalarla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek.
Heyet ayrıca, New York’ta, New York Ticaret Ataşeliği ile “ABD’de İş Yapma Fırsatları” konulu bir toplantı ve Türk-Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası ile ortaklaşa “ABD’de Yatırım ve İşbirlikleri” konulu toplantılar yapacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GSO’dan ABD’ye Heyet Organizasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN