Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adil Sani Konukoğlu ‘’Yılın Sanayicisi’’ Seçildi

Giriş Tarihi: 1.4.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Adil Sani Konukoğlu ‘’Yılın Sanayicisi’’ Seçildi
Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı olan Adil Sani Konukoğlu, ‘’Yılın Sanayicisi’’ seçildi.
Uluslararası ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin tarafından bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen ‘’Yılın Starları Anketi’’ sonuçlandı. Dev anketin sonucu, Nisan ayı sayısında kamuoyuna duyuruldu.
Bu yıl 1 Ocak’ta başlayan ve 20 Mart akşamı sona eren Yılın Starları Anketi’nde, derginin ABD’den Çin’e kadar dünyanın dört bir yanından okuyucuları anket formunu doldurarak oylamaya katıldılar.
Ekovitrin’in geleneksel olarak düzenlediği ankette, ‘’Yılın Siyaset Adamı’’, ‘’Yılın Bakanı’’, ‘’Yılın İşadamı’’, ‘’Yılın İşkadını’’, ‘’Yılın Sanayicisi’’, ‘’Yılın Girişimcisi’’, ‘’Yılın Genç İşadamı’’, ‘’Yılın CEO’su’’, ‘’Yılın Belediye Başkanı, ‘’Yılın Meslek Örgütü’’, ‘’Yılın Markası’’, ‘’Yılın İhracatçısı’’ gibi 27 kategoride toplam 81 aday yarıştı.
Yılın Starları Anketi’ne rekor katılım sağlandı. Yılın Starları, gelen 310 bin 202 oyla belirlendi.
Dört kuşaktır sanayici bir aileden gelen Adil Sani Konukoğlu da aday gösterildiği ‘’Yılın Sanayicisi’’ kategorisinde, oyların yüzde 65.6’sınıalarak diğer iki rakibini geçti ve ‘’Yılın Sanayicisi’’ oldu.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da ‘’Yılın Siyaset Adamı’’ seçildiği Yılın Starları Anketi’nde birinci olanlar, İstanbul’da düzenlenecek törenle ödüllerini alacak.
‘’İŞİN HİLESİ DÜRÜSTLÜKTÜR’’
Sanko Holding’in kurucusu rahmetli Sani Konukoğlu’nu kendisine örnek alan ve onun ‘’İşin hilesi dürüstlüktür’’ sözünü hayatında ve iş yaşamında rehber edinen Adil Sani Konukoğlu, ekonomi dünyasının en saygın dergilerinden olan Ekovitrin’in üst düzey yöneticilerini ve tüm ekibini bu güzel anket çalışmasından dolayı kutladı.
Derginin okuyucularına teşekkür eden Konukoğlu, ‘’Okuyucunun oylarıyla seçilmiş olmak benim için çok kıymetli. Böyle anlamlı bir ödülü almak gurur verici.‘Yılın Sanayicisi’ seçilmem dolayısıyla tebriklerini ileten herkese en içten teşekkürlerimi sunarım. Sanayici olarak tek amacımız ülkemizi ve şehrimizi daha ileriye taşımaktır. Ülke sevdasıyla ve hizmet aşkıyla çalışmaya devam edeceğiz’’ ifadelerine yer verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adil Sani Konukoğlu ‘’Yılın Sanayicisi’’ Seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN