Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gasmek Kursiyerlerine Profesyonellerden Eğitim

Giriş Tarihi: 1.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Gasmek Kursiyerlerine Profesyonellerden Eğitim
Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (GASMEK), kuaförlük kursu öğrencileri konusunda uzman olan kişilerden eğitim aldı.
GASMEK’in organize ettiği eğitime katılan kursiyerler Eğitmenler Naciye Özyaşar ve Sevgi Diksa’dan mesleğin inceliklerini öğrendi. Uzun yıllardır kuaförlük mesleğinin içinde bulunduğunu belirten Özyaşar, “Yapmış olduğunuz işi sevin, sizden istenen işi iyi anlayın yüz şekillerine göre insanlara saç kesim ve yapım konusunda tavsiyelerde bulunun. Ben meslek hayatıma böyle başladım. İşimi her zaman sevdim. Kuaförlüğü bir meslekten çok bir sanat olarak düşündüm, yapılanları ise sanat eseri. Size de böyle olmanızı tavsiye ederim” ifadelerini kullandı.
Bu meslekte en önemli şeyin eğitim olduğunu söyleyen Özyaşar, GASMEK’in kurslarının meslek eğitiminde çok yararlı olacağını dile getirdi.
Eğitimin ardından öğrenciler kurslarda aldıkları eğitimleri pratikte uygulama şansı buldular. Daha sonra yapmış olduğu katkılardan dolayı eğitmenlere GASMEK adına teşekkür plaketi verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gasmek Kursiyerlerine Profesyonellerden Eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN