Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahinbey Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 1.4.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Şahinbey Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Şahinbey Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısının 1’inci oturumu Şahinbey Belediyesi Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı.
Nisan ayı meclis toplantısının 1’inci oturumunda açılış konuşması yapan Başkan Tahmazoğlu, İstanbul Adliyesinde teröristler tarafından rehin alındıktan sonra silahla yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Mehmet Selim Kiraz’ın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
“ŞEHİT SAVCI İÇİN SAYGI DURUŞUNDA BULUNULDU”
Başkan Tahmazoğlu, “Görevi başında şehit düşen savcımız için saygı duruşunda bulunulmasını öneriyorum” diyerek meclis üyelerini Saygı duruşuna davet etti. Saygı duruşunun ardından Savcı Kiraz için dua okundu. Başkan Tahmazoğlu ve meclis üyeleri, dua sonrasında meclis toplantısına başladı.
Meclis yapılan yoklamanın ardından bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Gündeme alınan 16 maddenin 7’si İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na sevk edildi. 3 madde ise incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonu’na sevk edildi. Meclis ayrıca Daracık Mahallesi’nde yapımı tamamlanan sosyal tesise Hacı Hayriye Konukoğlu isminin verilmesini kararlaştırdı. Mecliste ayrıca görev süreleri dolan Meclis Başkanvekilleri, Encümen Üyeleri ve Komisyon Üyelerinin seçimleri yapıldı. Seçimde Meclis Birinci Başkanvekili Kurt Ali Kılçık, İkinci Başkanvekili ise Müslüm Yüksel olarak seçildi.
Gündemde görüşülecek madde kalmadığından meclis 7 Nisan 2015 Perşembe günü saat 14.00’de yeniden toplanmak üzere kapandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahinbey Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN