Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gagiad Üyelerinden Ford Ve Derby-tokai Fabrikalarına İş Gezisi

Giriş Tarihi: 7.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 10:42
Gagiad Üyelerinden Ford Ve Derby-tokai Fabrikalarına İş Gezisi
Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) üyelerinden oluşan 22 kişilik heyet Ford Otosan ve Derby Tıraş Bıçakları-TOKAİ Çakmakları Fabrikasına gezi düzenledi.
Ülkemizdeki büyük markaların üretimi ve markalaşma süreçlerini yakından görerek katma değeri yüksek ürünleri üretme konusunda yeni ufuklar açmak amacı ile düzenlenen iş gezisine GAGİAD Yönetim Kurulu ve GAGİAD üyeleri katıldı.
ARAÇ ÜRETİMİ HAKKINDA BİLGİ ALDILAR
İlk olarak Türkiye’nin en büyük Ar-Ge yeteneğine sahip Ford Otosan Gölcük fabrikasını gezen heyet şirket yetkilileri tarafından hazırlanan bir sunumla Ford-Otosan markası hakkında genel bilgi aldı.
Heyet 1 milyon metrekarelik tesisi ile Avrupa ve çevresindeki en büyük otomotiv üretim tesislerinden biri olan ve dünya pazarlarına üretim yapan Ar-Ge’den üretime, üretimden montaja kadar Ford araçlarının üretim süreçleri hakkında bilgilendirildiler.
GAGİAD İş Gezisi Heyeti Türkiye’nin tek tıraş bıçağı ve çakmak üretim tesisi olan Derby Tıraş Bıçakları ve TOKAİ Çakmaklarının üretildiği 600 işçisi bulunan yıllık 150 milyon TL cirosu olan Derby Tıraş Bıçakları ve TOKAİ Çakmakları üretim tesisini gezdi. Heyet Derby- TOKAİ Genel Müdürü Abdurrahman Cansu ile görüşerek tesis hakkında bilgi aldı. Son sistem teknoloji ile ürünlerin üretildiği tamamı yüzde 100 Türk sermayeli olan şirketin yerli üretimi ile Türkiye’deki ithalatın önüne geçtiklerini belirten Abdurrahman Cansu GAGİAD Üyeleri ile karşılıklı görüşerek fikir alışverişinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gagiad Üyelerinden Ford Ve Derby-tokai Fabrikalarına İş Gezisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN