GSO Başkanları, ‘’8. Türkiye Ticaret Ve Sanayi Şurası’’na Katıldı

Giriş Tarihi: 8.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 15:11
GSO Başkanları, ‘’8. Türkiye Ticaret Ve Sanayi Şurası’’na Katıldı
Sanayi Odası (GSO) başkanları, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Ankara’da yapılan ‘’8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’’na katıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler’de düzenlenen Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili bakan ve üst düzey bürokratların, ülke genelindeki 365 Oda-Borsa Yönetim Kurulu Başkaları, Meclis Başkanları ve işadamlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen Şura’da, 81 ilden gelen Oda ve Borsa başkanları, illerindeki önemli sorunları ve çözüm önerilerini birinci ağızdan hükümete aktaracak.
GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Ünverdi ve Genel Sekreter Kürşat Göncü de Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na katıldı.
Hükümet ile özel sektörü buluşturan toplantıda, Gaziantep’ten diğer Oda ve Borsa Başkanları da yer aldı.
Ticaret ve sanayi aktörlerinin,illerindeki özel sektörün mikro-makro sorunlarını ve hazırladıkları çözüm önerilerini dile getireceği Şura’da, 81 ilden Oda-Borsa başkanı birer konuşma yapacak. GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu da Gaziantep’i temsilen bir konuşma yaparak, daha önce şehirdeki iş dünyası ve üniversite işbirliğiyle ortaklaşa belirledikleri sorun ve çözüm önerilerini aktardı.
Geleneksel hale getirilen, ‘’Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’’ sonunda TOBB tarafından, Oda ve Borsalardan gelen tüm sorunlar kitap haline getirilerek, ilgili bakanlıklara gönderilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GSO Başkanları, ‘’8. Türkiye Ticaret Ve Sanayi Şurası’’na Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN