AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan’dan Anneler Günü Mesajı

Giriş Tarihi: 8.5.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 8.5.2015 23:00
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan’dan Anneler Günü Mesajı
AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Milletvekili Erdoğan’ın mesajında şu ifadeler yer aldı:
“Bir milletin var olmasının temel direği ailedir. Kuşkusuz ailenin temelinde de esas olan kadındır. Sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiş olan annelerin, aile ve toplum hayatının temel direği olduğunu, bizlerin kişiliğinin oluşmasında ahlaklı bir birey olmamızda iyi yetişmiş bir neslin var olmasında analarımızın katkısı çok büyüktür.
Tüm Dünya Türk anasının Kurtuluş Savaşında göstermiş olduğu kahramanlığı tarih sayfalarında ibretle dile getirmiştir. Tarihte evladının eline kına yakıp onu vatana kurban eden analarımız; bugün de evladını ‘art niyetli bir kurşuna’ şehit veren ve dimdik ayakta duran yine analarımızdır.
Tüm annelerimizin hayır dualarının bereketiyle ülkemizin ve milletimizin ekonomik ve sosyal açılardan çok ileri bir noktaya taşınmasıdır.
Anneye olan saygı ve sevgiyi tek bir güne sığdırmak mümkün değildir. Bizleri dünyaya getirip gece gündüz demeden bizler için çırpınan, en zor zahmetlerle, şefkatle bizleri büyüten her zaman ve her ne şekilde olursa olsun yanlarımızda destek olan baş tacımız annelerimizin anneler gününü kutlar selam ve saygılarımı sunarım.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan’dan Anneler Günü Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN