Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: “İstikrar Ve Huzur İçin AK Parti’yle Devam”

Giriş Tarihi: 13.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 00:51
Erdoğan: “İstikrar Ve Huzur İçin AK Parti’yle Devam”
Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, “İstikrar ve güvenin devamlılığı yanında Ortadoğu’nun ve dünyanın güçlü lider bir ülkesi olma yolunda başarıyla yürüyen Türkiye için milletimiz yine AK Parti diyecektir” dedi.
7 Haziran Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala Gaziantep’i karış karış dolaşmaya devam eden AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, vatandaşlarla kucaklaşmayı sürdürürken yoğun ilgiden dolayı memnun olduğunu ifade ediyor. AK Parti’nin Türkiye için önemli bir şans olduğunu ifade eden Mehmet Erdoğan, Türkiye’nin dünyada önemli bir noktaya geldiğini, ekonominin dünya gelişmiş ülkelerin de üzerinde büyüme gösterdiğini ifade ederek, istikrar ve güçlü bir iktidarla başlanan hizmetlerin yeni dönemde tamamlanacağını açıkladı.
Türkiye’nin istikrar istediğinin altını çizen AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, geçmişte vatandaşların yaşadığı sıkıntıları hatırlatarak güçlü iktidarların beraberinde istikrarı sağladığını söyledi. AB ülkelerinin birçoğunda ekonominin çökme noktasına gelmesinin nedeninin koalisyonlar olduğunu da ifade eden Milletvekili Mehmet Erdoğan azınlık hükümetleri ve koalisyonların hiç kimsenin hayrına olmadığını da belirtti.
Seçim çalışmalarında vatandaşların da aynı şeyi düşündüğünü ifade eden Erdoğan, rakip partilerin boş vaatlerden öteye gitmeyen söylemlerine de dikkat çekerek, "Türkiye’nin gerçeklerinden bihaber olan muhalefetin bu gün seçim meydanlarında açıkladığı boş vaatlerden öteye gitmeyen söylemleri halkımız tarafından kabul görmüyor. Ziyaretlerimiz sırasında sanayici ve iş adamlarımız, esnafımız, değişik meslek kuruluşu mensubu vatandaşlarımız, kadınlarımız, gençlerimiz bu vaatleri ciddiye almıyor. Türkiye 7 Haziran’da istikrarın devamlılığı, huzur ve güven ortamının devamlılığı için oy kullanacak ve AK Parti bu seçimden de daha güçlü bir şekilde çıkacaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: “İstikrar Ve Huzur İçin AK Parti’yle Devam”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN