Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pedallar Küçük Gelinler İçin Dönecek

Giriş Tarihi: 16.6.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Pedallar Küçük Gelinler İçin Dönecek
İpekyolu Rotary Kulüp’te devir teslim töreni yapıldı.
Holiday İnn Otel’de düzenlenen törende Işınsu Alpay kurucu başkanı olduğu İpekyolu Rotary Kulübü Başkanlık görevini kurucu üyelerden Mesut Cemil Eyikocak’a devretti.
İpekyolu Rotary Kulüp’ün devir teslim törenine Guvernör Yardımcıları Kemal Tokuz ve İlhami Topalkara, Rotaryan Neşet Dai ve Erkan Özsavaş ile kulüp üyeleri ve konuklar katıldı. Hüzün ve mutluluğun bir arada yaşandığı törende bir yıllık süre içerisinde gerçekleştirilen onlarca proje anlatılırken 2015 yılının en önemli projesinin Çocuk Gelinler İçin Sürüyoruz projesi olacağı açıklandı. Geçtiğimiz yıl da ’ten başlayarak Samsun’a kadar pedal çeviren bisikletçiler çocuk felci için sürmüş ve çocuk felcinin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak Türkiye gündeminde önemli yer almışlardı. Düzenlenen törenle görevi devreden Işınsu Alpay yeni dönemde yapılacak yeni projelerle İpekyolu Rotary Kulübün misyonuna uygun önemli başarılara imza atacağını belirtirken, çiçeği burnunda başkan Mesut Cemil Eyikoçak’da bayrağı zirvede aldığını ve daha da öteye götürebilmek için elinden gelenleri yapacağını kaydetti.
Devir teslim töreninin ardından düzenlenen baloda gönüllerince eğlenen üyeler gecenin geç saatlerine kadar eğlencelerini sürdürdüler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pedallar Küçük Gelinler İçin Dönecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN