Büyükşehir Yaz Spor Okulları Başlıyor

Giriş Tarihi: 18.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 13:28
Büyükşehir Yaz Spor Okulları Başlıyor
Büyükşehir Belediyesi, okulların tatile girmesiyle öğrencilerin boş zamanlarını iyi değerlendirmesi için açtığı “Yaz Spor Okullarının” kayıtları başladı.
Etik değerlere sahip sporcuların yetişmesi, sporun yaygınlaşması ve yaşam biçimi haline getirilmesi için açılan spor okulunda çocuklar ücretsiz faydalanacak.
20 ayrı spor merkezinde verilecek spor eğitiminde öğrencilere takım ruhuyla paylaşma, yeteneklerini geliştirirken kişisel gelişim içerikli eğitsel oyunlar ve gezilerle keyifli bir yaz tatil geçirmeleri hedefleniyor.
Büyükşehir Belediyesi tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla 15 Haziran ve 14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek spor eğitimlerinde, 8-14 yaş grubu arasındaki çocuklar faydalanabilecek.
Güreş, teakwondo, kick-box, karete, judo, masa tenisi, jimnastik, basketbol, kort tenisi, hentbol, voleybol, futsal, badminton ve futbol gibi alanlarda eğitim verilecek etkinliklere www.gaziantep.com.tr adresinden başvuru yapılıyor.
Ayrıca, etkinlik hakkında bilgi almak isteyenler Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğünün 211 12 00 (1305) nolu telefonunun arayabilirler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Yaz Spor Okulları Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN