Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sanko Adıyaman’da İftar Yemeği Verdi

Giriş Tarihi: 1.7.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:50
Sanko Adıyaman’da İftar Yemeği Verdi
SANKO Holding’in, bir asrı aşan çalışanlarla iftar yemeği paylaşımı kapsamında, Adıyaman’da iftar yemeği verildi.
SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu’nun ev sahipliğinde, SANKO Tekstil ve Çimko Adıyaman Çimento fabrikalarında çalışanlara,Hisar Restoran’da düzenlenen yemekte konuşma yapan Adil Sani Konukoğlu, “Sizlerle her Ramazan’da birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Katıldığınız için teşekkür ederim. Sizler SANKO Ailesi’nin ayrılmaz parçalarısınız. Eşleriniz ve çocuklarınızla birlikte sağlıklı ve mutlu nice Ramazanları yaşamanızı dilerim” dedi.
Konuşmaların ardından müzik eşliğinde yenilen iftar yemeği sonrasında, kurumda 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıldan beri çalışanlara, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu tarafından, fotoğrafları işlenmiş kristal plaket, altın ve çeşitli armağanlar sunuldu.
SANKO Tekstil Genel Müdürü Ökkeş Cansız, Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Özhan, Personel Koordinatörü Tilal Ulaşlı, Çimko Adıyaman Çimento Fabrikası Müdürü İnan Ekici’nin de katıldığı yemekte, çekilişle şanslı çalışanlar 5 tam, 5 yarım Cumhuriyet Altını kazandı.
Yemeğe Vali Mahmut Demirtaş, Garnizon Komutanı Jandarma Albay İbrahim Koyuer, Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Vali Yardımcıları Yunus Emre Altıner ve Onur Gökçü, İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu da katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanko Adıyaman’da İftar Yemeği Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN