Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TOBB Ve Gtb’den Ramazan Yardımı

Giriş Tarihi: 6.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
TOBB Ve Gtb’den Ramazan Yardımı
Ticaret Borsası, Ramazan ayı münasebetiyle Gaziantep ve ilçelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) işbirliğiyle Gaziantep’te dar gelirli ailelere yönelik gıda yardımı yapıldı.
GTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Tabur, Meclis Üyeleri Ali Alagöz ve Emin Balyemez’in hazır bulunduğu dağıtımlarda, içerisinde şeker, bulgur ve yağ gibi çeşitli erzakların bulunduğu gıda paketleri vatandaşlara teslim edildi.
Yapılan yardımlarla ilgili açıklamada bulunan GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, TOBB ’un katkılarıyla Gaziantep’te her yıl geleneksel olarak ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulunduklarını ifade etti.
Yardım paketlerinin GTB Meclis üyeleri aracılığıyla çeşitli mahallelerde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere tek tek ulaştırıldığını kaydeden GTB Başkanı Tiryakioğlu, "Mübarek Ramazan ayında toplum olarak yardımlaşma ve dayanışma kültürümüzün en güzel örneklerini hep birlikte yaşıyoruz. Bu ulvi ay içerisinde şehrimizde yaşayan dar gelirli vatandaşlarımıza borsa olarak elimizden geldiği kadar katkı sunmaya ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda TOBB ile birlikte yürüttüğümüz ortak çalışmalar kapsamında yaklaşık 750 vatandaşımıza temel gıda gereksinimlerini karşılayacak şekilde erzak yardımında bulunduk” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOBB Ve Gtb’den Ramazan Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN