Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vatan Toprağı Antep Filminin Gelirleri Yaşlı Bakım Evine Gidecek

Giriş Tarihi: 6.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 13:54
Vatan Toprağı Antep Filminin Gelirleri Yaşlı Bakım Evine Gidecek
Şehreküstü Konakları’nda bir iftar programına katılan Gaziantep İl ve İlçeleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Özaygut, 25 Aralık 2015 tarihine kadar yapımı tamamlanmayı düşünülen ‘Vatan Toprağı Antep’ filmi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Başkan Hasan Özaygut, 25 Aralık tarihine kadar yapımı tamamlanmayı düşünülen ‘Vatan Toprağı Antep’ filminin gelirleriyle yaşlı bakım evinin yapılacağını söyledi.
Özaygut, ileriki dönemlerde de daha büyük organizasyonlarla Gaziantep halkına daha iyi şeyler üretmek anlamında mücadele verdiklerini belirterek, projelerinin olduğunu belirtti. Özaygut, “Gaziantep’te gerçekleştireceği projelerden bir tanesi de Antep’imizi 11 ay boyunca savurup, bunu dışarıya çıkarmayıp, vatanın nasıl kurtarıldığı ile alakalı, bu zamana kadar hiçbir program veya herhangi bir sinema filmi olmadığını düşünerek, ‘Vatan Toprağı Antep’ ismi altında bir film çekmeye karar verdik” dedi.
Özaygut tarih profesörleri Antep’te 11 ayda yaşanan mücadeleyi anlatacağı ve 25 Aralık’ta yetişebilirse Antep’in kurtuluşunda, Türkiye genelinde bütün sinemalarda bu filmi göstermek istediklerini vurguladı. Buradan gelen gelirlerle de Gaziantep’te 5 yıldız konumunda bir tane yaşlı bakım evi yapacaklarının altını çizen Özaygut, Gaziantep halkına hediye edeceklerini ve bu imkanda kendilerine destek olan herkese teşekkürlerini iletti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatan Toprağı Antep Filminin Gelirleri Yaşlı Bakım Evine Gidecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN