Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sanko’dan İftar Yemeği

Giriş Tarihi: 7.7.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 04:49
Sanko’dan İftar Yemeği
SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Süper Film Ambalaj, Sanko Makina ve Ytong çalışanlarına iftar yemeği verdi.
Gaziantep Şato Restoran’da, Süper Film Ambalaj, SANKO Makina ve Gaziantep Ytong çalışanları, eş ve çocuklarına düzenlenen iftar yemeğine, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, ASCE İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Koçer ve Süper Film Ambalaj Genel Müdürü Gültekin Savaşkan da katıldı.
Onursal Başkan Konukoğlu, çalışanlarla iftar yemeği uygulamasının 1904 yılından beri Konukoğlu Ailesi geleneği olduğuna dikkati çekerek, katılımlarından dolayı çalışanlara teşekkür etti.
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, tüm masaları ziyaret ederek yemeğe katılanlara hoşgeldiniz derken, çalışanların çocuklarına oyuncak armağan ettiler.
Müzek eşliğinde yenilen yemeğin ardından, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, SANKO’da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, kristal içerisine fotoğrafları işlenen plaket ve altın verdi.
Bu arda, kurumda 20 yıldan beri çalışan SANKO Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, plaketini SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu’ndan aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanko’dan İftar Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN