Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yazıcık Konutları Büyüledi

Giriş Tarihi: 13.7.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Yazıcık Konutları Büyüledi
Şahinbey Belediyesi’nin, Yazıcık Mahallesi’nde yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılan Yazıcık Konutları’nda incelemelerde bulunan AK Parti Milletvekili Abdülhamit Gül, “Yazıcık Konutları çok estetik ve güzel bir yapıya sahip” dedi.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, beraberinde AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül ile birlikte iftar öncesi vatandaşları ziyaret etti. Şahinbey ilçesinde ikamet eden aileleri ziyaret eden Gül ve Tahmazoğlu, vatandaşların hatırlarını sorarak sorunlarını dinlediler.
GÜL: “VATANDAŞ MEMNUNİYETİ ÇOK ÖNEMLİ”
Aile ziyaretinin ardından Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan Yazıcık Konutları’nı Başkan Tahmazoğlu ile birlikte gezen Milletvekili Gül konutların mimari yapısının çok güzel olduğunu söyledi. Yazıcık Konutları’nın Gaziantep’in tarihi dokusuna uygun inşa edildiğini belirten Abdülhamit Gül şöyle konuştu:
“Yazıcık Mahallesinde yaptığımız aile ziyaretlerinin ardından Şahinbey Belediyemiz tarafından yapılan kentsel dönüşüm alanını ziyaret ettik. Gerçekten çok estetik ve tarihi yapıya uygun konutlar yapılıyor. Mahalleli ile konuştuğumuzda şunu da gördük, yapılan kentsel dönüşümde kamulaştırma ile evini belediye verenler gayet memnun. Evlerine hak ettiği değerin verildiğini söylediler. Halk için bir şeyler yaparken, halkın memnuniyetsiz olmasının hiçbir anlamı yok. Burada bir memnuniyet olduğunu vatandaşlarımız dile getirdiler. Yeni yapılan binalar çok yüksek olmayan ve göze çok hoş gözüken binalar. İnşallah mahallemizin diğer yerlerine de bu yapı sirayet eder. Devamı da inşallah gelir.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yazıcık Konutları Büyüledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN