Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarkan Kadooğlu ’En Etkili 50 İş Adamı’ Listesinde Yer Aldı

Giriş Tarihi: 3.10.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 4.10.2015 09:30
Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu, bir ekonomi dergisinin ‘İş danyasına yön veren Türkiye’nin en etkili 50 iş insanı listesinde yer aldı.
Businesslife Dergisi’nin “İş dünyasına yön veren Türkiye’nin en etkili 50 iş insanı” araştırmasında, Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, 41 sıradan listeye girmeyi başardı. Kadooğlu, ’ten listeye giren 3 sanayiciden biri oldu.
KADOOĞLU KİMDİR?
Türkiye’nin iş dünyasına yön veren en etkili işadamları arasında 41. sırada yer alan Tarkan Kadooğlu, iş hayatında bir biri ardına başarılara imza attı. Cizre’den başlayan yolculuğunda büyük bir başarı hikayesi gerçekleştiren Kadooğlu, Gaziantep’te atılım gösterdi, İstanbul’da ise Türkiye’nin tanıdığı işadamı oldu. TÜSİAD’ın Güneydoğu’dan İlk yönetim Kurulu Üyesi olan Kadooğlu, son dönemde ismi sıkça konuşulan işadamları arasında yer alıyor. Kadooğlu, son olarak, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED) yeni başkanı oldu.
1977’de kömür ticareti yaparak iş hayatına atılan ve büyüyen Cemal Kadooğlu’nun 6 çocuğundan biri olan Tarkan Kadooğlu, Güneydoğu’dan seçilen ilk TÜSİAD yönetim kurulu üyesi olarak dikkatleri üzerine çekmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarkan Kadooğlu ’En Etkili 50 İş Adamı’ Listesinde Yer Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN