DOKAP’ta 2015 Yılı Yeşil Yol Projelerine Start Verildi

Giriş Tarihi: 20.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
DOKAP’ta 2015 Yılı Yeşil Yol Projelerine Start Verildi
2015 Yılı DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi Yatırım Programında yer alan Yeşil Yol Projesi’ne ait usul ve esaslar ‘2015 Yılı Usul ve Esaslar İstişare Toplantısı’nda ele alındı.
’un Piraziz ilçesindeki DOKAP Merkez Binası’nda DOKAP İdaresi Başkanı Ekrem Yüce başkanlığındaki toplantıya DOKAP bölgesinde yer alan Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun ve Trabzon İl Özel İdareleri’nden ve Büyükşehir Belediyeleri’nden üst düzey katılım sağlandı.
DOKAP Turizm Master Planı kapsamında yer alan “Yeşil Yol Projesi” ile ilgili yapılan çalışmalar, yapımı devam eden çalışmalar ve yapılması planlanan çalışmalar ele alınarak, 2015 Yılı Usul ve Esaslarının nasıl uygulanacağı detaylı olarak anlatıldı. Yeşil Yol Projesi için yapılan yatırım miktarları ve imalatlar detaylı bir şekilde anlatılıp taraflarca karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Yeşil Yol Projesi’nin önceki yıllara nazaran 2015 yılında daha aktif bir şekilde imalat ve alt yapı uygulamalarının gerçekleşmesi için projelerin İl Özel İdareleri ve Büyükşehir Belediye Başkanlıkları tarafından 30 Mart 2015 tarihine kadar DOKAP İdaresi’ne teslim edilmesi kararı alındı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DOKAP’ta 2015 Yılı Yeşil Yol Projelerine Start Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN