Görele Belediyesi Otopark Çalışmalarına Başladı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:11
Görele Belediyesi Otopark Çalışmalarına Başladı
Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, yerel seçimler öncesi söz verdiği vaatlerden bir tanesini daha hayata geçiriyor. İlçede yıllardır sorun teşkil eden otopark sıkıntısı çözüme kavuşuyor.
Görele ilçesi Kumyalı Mahallesi’nde bulunan 13 Bin 340 metrekarelik alan ile şehir içi otopark sorununu kökünden çözmek için çalışmalara başlandı.
Ortalama 400 aracın park edileceği otoparkla, ilçenin en büyük sıkıntısı olan trafik sorununun ortadan kaldırılması planlanıyor.
Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, otopark çalışmalarını yerinde inceleyerek, otopark çalışmalarının sona ermesiyle şehir içi otopark sorununun bir nebze rahatlatılacağını söyledi.
Otopark çalışmalarının Kumyalı Mahallesi’nde bulunan 13 Bin 340 metrekarede devam ettiğini ve ortalama 400 aracın park edileceğini belirten Başkan Erener, “En kısa zamanda ilçemizde otopark sorununu ortadan kaldırarak, halkımızı rahat ve daha da huzura kavuşturmak istiyoruz. Otopark sorununu çözdükten sonra da şehrimize ayrı bir huzur gelecek. İnsanlarımız stresten uzaklaşmış olacak. Yaşanabilir şehirlerarasında birinci sırayı almak istiyoruz ve bunu da açık ara olarak gerçekleştirmek hedefindeyiz. Görele halkının huzuru ve mutluluğu için çalışıyoruz. Bizim gecemiz gündüzümüz önemli değil, yeter ki bu hedefe ulaşalım. Şimdiden bu çalışmalarımız Görele halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görele Belediyesi Otopark Çalışmalarına Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN