Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Ziraat Odası’ndan Doğrudan Gelir Desteği Ödemesi

Giriş Tarihi: 6.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:17
Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Erim Yaman, Alan Bazlı Destek Ödemelerinde Tirebolu Ziraat Odası’nın banka görevi yapacağını söyledi.
İl Koordinasyon Kurulu ve Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Yaman yaptığı açıklamada “Alan Bazlı Destek Ödemelerinin yapılacağı 6-13 Nisan tarihleri arasında bankada meydana gelebilecek yoğunluk nedeniyle ödeme işlemleri Tirebolu Ziraat Odasında gerçekleşecek. Ziraat Bankasında sıra bulamayan üreticilerin Ziraat Odası’na gelerek, paralarını alabilecekler” dedi.
Tirebolu ilçesinde 9 bin üreticinin yararlanacağını aktaran Yaman, “Üreticilerimize daha iyi hizmet vermek için böyle bir uygulama başlattık. Alan Bazlı gelir ödemeleri dışında, çay destek paralarını da odada oluşturulacak bankacılık hizmetleri yoluyla üreticilerimize aktaracağız. Oda olarak her zaman üreticilerimizin yanındayız. Onların mağdur olmaması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Alan Bazlı Destek Ödemelerine TC numarası 0 (sıfır) ile biten üreticilerin 6 Nisan Pazartesi, 2 ile bitenlerin 8 Nisan Çarşamba, 4 ve 6 ile bitenlerin 10 Nisan’da ve 8 ile bitenlerin de 13 Nisan’da başlayacak” diye konuştu.
Üreticilerin TC kimlik numaralarına göre, bankaya veya Ziraat Odası’na gelmeleri gerektiğini bildiren Yaman, fındık destek ödemelerinden sonra çay üreticilerine budama tazminatlarının ödeneceğini ve bu işlem için de odadan yararlanılabileceğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Giresun’da Ziraat Odası’ndan Doğrudan Gelir Desteği Ödemesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN