Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti İl Teşkilatından Açıklama

Giriş Tarihi: 7.4.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 23:21
AK Parti Giresun İl Teşkilatından Açıklama
(İHA) – AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, “Allah’ın izniyle tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışıp Allah’ın da yardımıyla bu süreci yüzümüzün akıyla teşkilatlar olarak AK Parti ailesi olarak atlatıcımıza olan inancım tamdır” dedi.
AK Parti Genel Merkezi tarafından tüm il başkanlıklarına gönderilen kesinleşmiş aday listelerinin ardından Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ve 1. sıradan aday gösterilen Tural Alçelik basın açıklaması yaptı. Tütüncü, “Yoğun ve yorucu bir aday adaylığı gündeminin peşinden gerek kamuoyu anketler gerek STK anketleri gerekse de genel merkezimizin teşkilatlar üzerinde yapmış olduğu titiz bir çalışmanın sonunda böyle bir liste ortaya çıkmıştır. Listenin öncelikle Giresun’umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bizim için başından beri söylediğimiz şey bizim listemizde kim olursa olsun biz dört tane adayla birlikte değil partimize müracaat etmiş olan 42 tane aday adayımızın tümünü bir aday gibi görerek hep birlikte bu seçim çalışmasını bu seçim sürecini geçireceğimizi söylemiştik. Dolayısıyla hiçbir aday adayımızda bir kırgınlık, alınganlık olmadan bu süreci bu dört adayımızın yanında teşkilatlarımızın top yekûn birlikte duracağına inancım tamdır. Dolayısıyla bu liste bu şekilde veya daha değişik bir şekilde nasıl çıkarsa çıksın bizim en baştan beri koyduğumuz hedef dört sıfırdı listeyi de gördükten sonra bizim hedefimizden hiçbir şaşmamız, hiçbir sapmamız yoktur. Allah’ın izniyle tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışıp Allah’ın da yardımıyla bu süreci yüzümüzün akıyla teşkilatlar olarak Ak Parti ailesi olarak atlatıcımıza olan inancım tamdır” dedi.
Başkan Tütüncü, 1. Turan Alçelik, 2. Adem Tatlı, 3. Mehmet Geldi ve 4. Hatice Kocaoğlu’nun yer aldığı listeyi açıkladı.
AK Parti Giresun 1. Sıra Milletvekili Adayı Gösterilen Turan Alçelik ise, “Bildiğiniz gibi Türkiye belki de Cumhuriyet Tarihinin en önemli seçimine giriyor, Giresun’umuzla Turan Alçelik, Adem Tatlı, Mehmet Geldi ve Hatice Kocaoğlu Hanım efendi oluşan liste genel merkezimiz tarafından açıklandı şuandan itibaren biz AK Parti camiası olarak bu ülkenin bir adım daha ileriye zirveye taşınması için üzerimize ne düşüyorsa yapma ekibi olarak görev yapacağız. Başta çok değerli İl Başkanımız Hasan Ali Tütüncü bey çok değerli bakanımız Nurettin Canikli bey olmak üzere bütün teşkilatımızla birlikte Giresun’da bu tespit edilmiş olan dört arkadaşında mecliste görev alması için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Giresun İl Teşkilatından Açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN