Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeşil Belediyespor Sponsor Arayışlarını Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 20.6.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:37
Yeşil Giresun Belediyespor Sponsor Arayışlarını Sürdürüyor
Yeşil Belediyespor Kulüp Başkanı ve Giresun Belediye Başkan�� Kerim Aksu, yönetim kurulu ile yaptığı toplantıda acil çözülmesi gereken konuları ve gelecek sezonla ilgili planlamaları masaya yatırdı.
Belediye Başkanlığı makamında yapılan toplantıda, Genel Menajer Ertan Yılmaz kulübün çözüm bekleyen konuları hakkında yönetim kuruluna bilgi verdi. Başkan Yardımcısı Fatih Yamak, Yeşilgiresun Belediyespor’un Türkiye Basketbol Birinci Ligi’nde kalıcı olması için ana sponsor bulunması gerektiğini söyledi. Başkanı Kerim Aksu, öncelikle şampiyonluk primlerinin çözülmesi için gereken kaynağın sağlanacağını belirterek “Takımımız Giresun’a büyük bir şampiyonluk kazandırmıştır. Öncelikle bu Gururu yaşatanları tekrar kutluyorum. Şampiyonluk primlerini ve maaşları kısa sürede ödeyeceğiz. Kulübümüze yakışır bir kulüp binasını sağlamayı planlıyoruz. Kulüp binasını önümüzdeki günlerde çözmüş olacağız. Acil olarak maçlarımızı oynayacağımız salonun sezona hazır olması gerekiyor. Ayrıca yeni bir kapalı salonun Giresun’a yapılması için girişimlerde bulunacağız. Bu konuda Vali Karahan ve Bakan Beyle görüşeceğim. Yeşilgiresun Belediyespor Türkiye Birinci Ligini çok arzuladı. Büyük bir inançla bu hedefine ulaştı. Bundan sonra Türkiye Birinci Liginde kalıcı olmak, Avrupa Kupalarına katılmak istiyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için sponsor bulmamız gerekiyor. Sponsorluk görüşmelerimiz devam ediyor. Heyecanla ilk maçımızı bekliyoruz“ şeklinde konuştu.
Yeşilgiresun Belediyespor Başkan Yardımcısı Fatih Yamak, transfer konusunda çalışmaları Antrenör Ahmet Kandemir’in yürüttüğünü, hocanın gelecek hafta Giresun’a gelerek çalışmaları yönetimle paylaşacağını ifade etti.
Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkan Kerim Aksu’ya şampiyonluk fotoğraflarından oluşan bir fotoğraf panosu hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeşil Giresun Belediyespor Sponsor Arayışlarını Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN