Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Az zeka bol yalan”

Rasim Ozan Kütahyalı’yı kapak yapan Leman dergisine sert cevap geldi. Kütahyalı “Mastürbasyon yapıyorlar” dedi.

Giriş Tarihi: 26.6.2013 11:59 Güncelleme Tarihi: 26.6.2013 15:20
Mizah dergisi Leman,Sabah Gazetesi Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'yı kapak yaptı bu haftaki sayısında... Fakat kapaktaki sözler Kütahyalı'ya ait değildi.Twitter'de açılmış bir sahte hesaptan atılmıştı tweet'ler. Kütahyalı bunu defalarca açıklamıştı hatta o sahte hesabı mahkeme kararıyla kapattırmıştı ama Lemancılar bunların hiçbiri olmamış gibi Kütahyalı'ya iftira atmaya devam ettiler... Bu olay kapağı Kütahyalı'ya sorduk...


AZ ZEKA BOL YALANLA MASTÜRBASYON YAPIYORLAR

"Defalarca bu rezil sözler fake hesaptan atılmıştır. Bana ait değildir dediğim halde, o fake hesabı mahkeme kararıyla kapattırdığım halde yine de Leman Dergisi "uydurma sözler"i bana aitmiş gibi göstererek beni kapak yapmış...
Benim gerçek sözlerimle alsınlar yerden yere vursunlar. Zekice makara yapsınlar, işin içinde zeka varsa madara olmuş olsam bile ben de kahkahalarla gülerim... Fakat bu kapak az zeka bol yalan yöntemiyle olmuş.
Bence bunu bildikleri halde kasten yaptılar. Sermiyan Midyat adındaki kısıtlı zeka sahibi bir komedyen de kasten bunu twitter'dan yaygınlaştırmıştı... Böylece mastürbasyon yapıp mutlu oluyorlar. Ne diyeyim ben bunlara?
Allah taksiratlarını affetsin."

Çirkin karikatüre verilen sert cevabın ardından Leman dergisi, internet sitelerine açıklama göndererek Rasim Ozan Kütahyalı'nın kapak olmadığını açıkladı.

Kütahyalı da Sabah.com.tr'ye yeni bir açıklamada bulunarak karikatür polemiğinin arkaplanını anlattı:

"Ben Leman dergisini hiç elime almadım. İnternet siteleri Leman'a kapak olduğumu duyurdular, oradan biliyorum. Oradaki arkadaşlar bu haberleri bizzat Leman dergisinin, internet sitelerine servis ettiğini söylüyorlar. Dergi çıkalı 10 gün olmuş ama kimse fark etmemiş bile. Beni bunlar ilgilendirmez. Sonuçta yalan bir ifadeye dayanan özür dilenmesi gereken bir karikatür. O sözlerin bana ait olmadığını bilmelerine rağmen kasten yapılmış bir iş. Zeka içeren ve gerçeklere dayanan mizah yapsınlar hepimiz gülelim. Şu an kendileri gülünç duruma düştüler. Allah taksiratlarını affetsin."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Az zeka bol yalan”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN