AK Parti'den "mektup"a tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Halkla İlişkiler Başkanı, Ankara Milletvekili Salih Kapusuz sanatçı ve bilim insanlarının Times gazetesine verdikleri ilana tepki göstererek, "Türk milleti oynanan dış tezg'hın fotoğrafını tam sayfa görmüştür" dedi.

Giriş Tarihi: 25.7.2013 16:01
Kapusuz konuya ilişin açıklamasında lobiciliğin ille de yaralı işlen için olmadığını belirterek, "Karalama kampanyası düzenleyerek The Times'a Türkiye'nin aleyhine tam sayfa ilan vermek de menfi yani zararlı bir lobicilik faaliyetidir. İlanda içinde Fazıl Say'ın da yer aldığı Gezi olaylarını bahane eden bir grup AK Parti'nin mitinglerini Nazi toplantısına benzetme densizliğini de göstermişlerdir. Türk milleti oynanan oyunu, dış tezgahı ile birlikte fotoğrafın bütününü, tam sayfa olarak görmüştür. Bu millet ve devlet Türkiye aleyhindeki girişimlere, Türkiye düşmanlığına pabuç bırakmaz" dedi.

Kapusuz açıklamasını "Mevlana ne güzel söylemiş: "Her lafa verecek cevabım vardır. Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye!" sözleriyle bitirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den "mektup"a tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN