Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Süleyman Şah'a saldırıyı Türkiye'ye yapılmış sayarız'

Giriş Tarihi: 26.3.2014
Başbakan Erdoğan, Suriye'deki Süleyman Şah Türbesi'ne yönelik bir saldırının Türkiye'ye yapılmış sayılacağını söyledi. NTV-Star TV ortak yayınına katılan Erdoğan, şunları söyledi:
YANLIŞLIK OLURSA: Süleyman Şah Türbesi ile ilgili IŞİD'in bir sıkıntısı var. Burada Türkmenler vardı. Geri çekildikleri gün 80 şehit verdiler. Türbeye karşı bir yanlışlık olacak olursa, gereken yapılacaktır. Bu topraklara yapılacak bir saldırı, Türkiye'ye yapılmış bir saldırıdır.
SORUN TWITTER'IN YAKLAŞIMI: Derdimiz Twitter'ın kendisi değil, yaklaşımı. Böyle ahlaksızlar türer de siz defaatle uyarmamıza, mahkeme kararlarını göndermemize rağmen bunu yaparsanız bize düşen de budur. Yasaklara uysunlar biz de yasağı kaldıralım. Bu olayın arkasında aslında Youtube var. Youtube'un avukatlarıyla çalışıyorlar. Bizim ülkemiz muz cumhuriyeti değildir.
CUMHURBAŞKANI'NIN TWITTER KULLANIMI: Sayın Cumhurbaşkanımız bu tür bir uygulamayı yapmış olabilir. Ben aynı uygulamayı paylaşmıyorum. Paylaşmadığımı ortaya koydum. Sayın Cumhurbaşkanım tweet atabilir. Hoşlandığım konu değil. Bunlarla uğraşacak halim yok.
DİYANET'İN FİTNE AÇIKLAMASI:
Pensilvanya denilen yerin yasak olmasına rağmen Cumhurbaşkanı'nı bile dinlemesi hem yasalara aykırı hem de Diyanet İşleri Başkanımızın ifade ettiği gibi İslami olarak itikatımıza aykırı. ANKARA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Süleyman Şah'a saldırıyı Türkiye'ye yapılmış sayarız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN