Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Cumhurbaşkanı asla rahatsız olmaz'

Giriş Tarihi: 3.5.2014
Başbakan Erdoğan dün MKYK toplantısı öncesinde gazetecilerin Köşk seçimlerine ilişkin sorularını yanıtlarken şu mesajları verdi:
İSTİŞARELERE DEVAM: İstişarelerimiz devam ediyor. Türkiye genelinde de konuya ilişkin kamuoyu araştırmasını ayrıca yaptırdık. Bu çalışmaların neticesini aldıktan sonra AK Parti olarak kendi adayımızı açıklayacağız.
RAHATSIZLIK OLMAZ: (Gül'ün "Sayın Başbakan'ın istişare yapma ihtiyacı var" ifadeleri anımsatılarak, "Bu sözler Gül'ün istişarelerden rahatsız olduğu şeklinde yorumlanabilir mi?" sorusu üzerine) Asla öyle birşey bugüne kadar ne aramızda olmuştur ne de bizim kendi aramızda partimizi birlikte kurduğumuz günden bu yana istişare mantığımızda böyle birşey söz konusu değildir.
KARARI BİRLİKTE VERECEĞİZ: Biz, herşeyi olgunlaştırırız, ondan sonra yetkili mercilerde karar veririz. Şu anda partinin kendi bünyesinde alacağı bir karar ama bir de yıllar yılı beraber aynı ideallere gönül vermiş insanlar olarak ülkemizin geleceği için böyle bir kararı vermede bunu birlikte olgunlaştıracağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Cumhurbaşkanı asla rahatsız olmaz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN