Erdoğan Pensilvanya'ya meydan okudu: Elini kolunu bağlayan yok

Şeb-i Arus törenleri kapsamında Konya'da bulunan ve YHT İstanbul Konya hattı açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 17.12.2014 15:15 Güncelleme Tarihi: 17.12.2014 15:52
Erdoğan Pensilvanya'ya meydan okudu: Elini kolunu bağlayan yok
Konya'da hızlı tren hattı açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Aralık operasyonuyla ilgili konuşan Gülen'e meydan okudu. Erdoğan'ın o açıklamaları;

Allah'a hamdolsun o tuzak, oyun bozuldu asıl niyetleri de ortaya çıktı. 17 Aralık'ın hemen ardından 25 Aralık'ta planladıkları asıl tezgah polislerin bilgisayarından çıkarıldı. Tescillendi darbe girişimi. O kadar hazırlar ki sonradan kullanacakları fezlekeye dönemin Başbakanı diye bile yazmışlar. Ben görevdeyim. Bunların asıl niyetlerini çirkin yüzlerini daha net olarak gördük. Sizler bu oyunu bu tuzağı gördünüz. Sizler önce 30 Mart'ta ardından 10 Ağustos'ta yanımızda oldunuz. Sizden aldığımız güçle bu girişimleri boşa çıkardık. Bakın 17 Aralık'ta gerek bugün. Kimlerin yan yana durduğunu kimlerin ittifak yaptığını kimlerin kucaklaştığını görün. Asıl meseleyi de asıl niyeti de o zaman anlayacaksınız. O karanlık dönemin ne kadar aktörü varsa şuanda kucaklaşıyorlar. Düşman kardeşler seçimlerde birbirlerini destekliyorlar. Birbirlerine diyet ödüyorlar. Kasetlerin diyetini ödüyorlar. Birbirlerine diyet ödüyorlar.

"ELİNİ KOLUNU BAĞLAYAN YOK KALK GEL"

Pensilvanya açıklama yapıyor şahsıma yönelik çirkin ifadeler kullanıyor beddua seansları yapıyor. Ve şimdi daha da enteresan bir açıklama yaptı. Gazetelerden alınan kendi takımı için onların yerinde olmak isterdim diyor. Senin elini kolunu bağlayan yok ki gel onların yanına. Senin elini kolunu bağlayan yok gel onların yerine. Çoktandır sana gel diyoruz zaten. Kimse tutmuyor seni gel.

Pensilvanya'dan buraya gelemez. Bizim ödeyecek bir diyetimiz varsa bunu sadece millete öderiz. Bırakın onlar Türkiye düşmanları ile hareket etsin.

İSTEDİĞİNİZ MANŞETİ ATIN

Kurumlarımızı temizledik temizliyoruz. Kaynaklarını kurutmaya devam ediyoruz. Şimdi, dünyada bazı ülkelerde özellikle Avrupa'da bazı ülkeler çıkıyor peşin hükümler veriyor. Beyler geçti o günler. İstediğiniz manşeti atın, istediğiniz yalan haberi yazın istediğiniz kadar Türkiye aleyhine açıklama yapın. Biz kendi rotamızı kendimiz çizeriz. Türkiye'ye akıl vermeye çalışanlar karşılarında o eski Türkiye'nin olmadığını artık anlasınlar. Türkiye'ye demokrasi dersi vereceklermiş. Bi zahmet buraya gel de Türkiye sana ders versin. Size Mısır'ı anlatalım, Suriye üzerinden insanlık dersi verelim. Sen önce git AB içinde yükselen ırkçılığın, İslamafobi'nin hesabını ver. Kapattığınız gazetenin hesabını verdiniz mi? Sabancı'yı kendi merkezinde öldüren o teröristi kaç kez yakaladınız. Bir kapıdan soktunuz ötekinden çıkardınız. 7 Tane oradaki soydaşımızı o ırkçı faşistler ne yazık ki öldürdüler. Türkiye sizin günah keçiniz değil. AB önce kendisini test etmesi lazım. Mısır için susanlar, Suriye'de Irak'ta 1,600 bin insanı kendi evimizde barındıran Türkiye'ye hiç birinin söyleyecek sözü yoktur.

HOCA GÖRÜNTÜSÜ ALTINDAKİ ŞAKLABANLARA TESLİM OLMAYACAĞIZ

Biz AB'nin kapıkulu değiliz. Biz, bir defa bir millet olma şuuru içerisinde idraki içerisinde alacaklarsa alırlar almayacaklarsa almazlar. Mısır'da sustunuz, Ukrayna'da sustunuz, Irak'ta sustunuz Filistin'de sustunuz. Ne zaman adalet haykıracaksınız. Türkiye için susmakla kalmıyor, darbe girişimlerine destek oluyorsunuz. Bu ülkeyi uluslararası çevrelerin taşeronu olan paralel devlet yapılanmalarına hoca görüntüsü altındaki şaklabanlara asla teslim etmeyeceğiz. Terör örgütleri çıkıyor. Şuanda Pakistan'daki olayı gördünüz. 130'a aşkın yavruyu öğrenciyi şehit ediyorlar. DEAŞ çıktı onların da neler yaptığını görüyorsunuz. Ne adına yapıyor sorarsanız İslam adına yapıyor. Öyle bir şey yok. İslam'a gölge düşürüyorsunuz.

Hüseyin Gülerce'den bomba açıklama: Hayati tehdit altındayım

MEHMET NURİ TURAN: 'GÜLEN BİZİ HEDEF GÖSTERDİ

Paralel devletin çekilmiş en net fotoğrafı

Paralel yapı operasyonu sosyal medyayı salladı

Nuh Gönültaş hakkındaki gözaltı kararının gerekçesi

Savcı'dan Ahmet Şık'a faşizan dersi

Davutoğlu'ndan flaş operasyon açıklaması!

Gülerce: Mehmet Doğan'a yapılan zulümdü

Fethullah Gülen'i ilk kez açığa düşüren o vaaz

Ekrem Dumanlı gözaltına alındı

İSRAİL'DEN ZAMAN'A DESTEK!

O DA ŞÜPHELİLER ARASINDA!

İşte gözaltı listesi!

KUMPASI İLK SABAH DUYURMUŞTU

İKİ DİZİNİN YÖNETMENİ VE YAPIMCISI GÖZALTINDA

Hükümetten ilk açıklama!

FUAT AVNİ TAKMA İSMİNİN GERÇEK SAHİBİ…

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan Pensilvanya'ya meydan okudu: Elini kolunu bağlayan yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN