Türkiye'nin en iyi haber sitesi

la seçmenin buluşma noktası

Giriş Tarihi: 13.2.2015 15:24
Adayla seçmenin buluşma noktası

2015 milletvekilliği inde olmak isteyenler partilerin yolunu tutarken, aday adayları arasındaki yarış da kızışıyor.

kullanımının artması ile birlikte lar arası yarış sosyal medyaya da taşınmış durumda. Adayların siyasi arenadaki yarışını sosyal medyaya taşıyacak bir yeni bir platform oluşturulmuş.

Adayım Kim web adresiyle yayına giren platform, kullanıcılara mevcut vekilleri, adayları ve şehirleri takip etme, adaylara mesaj yoluyla ulaşabilme imkanı tanıyor. Sistemde yer alan aday kendi profilini oluşturup, özgeçmişini, görsel ve video içeriklerini, projelerini sayfada paylaşabilirken, adayın Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarındaki paylaşımları otomatik olarak profilinde yer alıyor. Adaylar, kendilerini veya bulundukları şehri takip eden kullanıcılara mesaj ve bildirimler yoluyla ulaşma imkanı sağlıyor.

Aday adayları ve adaylar, platform üzerinden Facebook ve Twitter kullanan tüm seçmene ulaşabilmenin yanında sürecinde ihtiyacı olan tüm içerikleri bu platform üzerinden temin edebiliyor olması adayların işini kolaylaştıran bir özellik.

TÜM VEKİLLER BURADA

24. Dönem milletvekillerinin tamamının bilgilerinin yer aldığı platform başlı başına bir siyasi mecra olma yolunda ilerliyor. Kullanıcılar buradan mevcut vekilleri de takip edebilirken destekledikleri vekilleri takip edip desteklemeleri mümkün. Sisteme şuan web üzerinden web üzerinden ve Android uyumlu mobil uygulamadan girebilmek mümkün.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adayla seçmenin buluşma noktası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN