Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Külliye'de sofra G-20 için kuruldu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15-16 Kasım'da Antalya'da gerçekleşeçek G-20 öncesinde, 6 açılım grubundan 17 ismi Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda ağırladı

Giriş Tarihi: 10.11.2015
Külliye'de sofra G-20 için kuruldu
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, G-20 açılım gruplarının temsilcilerini Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda ağırladı. Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen yemekte Cumhurbaşkanı Erdoğan, B-20, C-20, L-20, T-20, W-20 ve Y-20'den oluşan 6 açılım grubundan aralarında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay ve Hak-İş Başkanı Mahmut Arslan'ın da bulunduğu 17 ismi kabul etti. Sofrada 15-16 Kasım tarihlerinde Antalya'da gerçekleşecek olan G-20 konuşulurken, sofrada temsil edilen G-20 açılım gruplarının her biri daha önce kendi toplantılarını da yapmış, söz konusu toplantıların bazılarının açılışlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu da bizzat katılmıştı.

ERDOĞAN W-20'YE DE KATILMIŞTI
Özellikle bunlar arasında yer alan W-20 ilk kez İstanbul'da toplanmış, liderleri cinsiyet eşitliği ve kadınların ekonomik alanda güçlendirilmesi için daha çok çalışmaya çağrılmış olduğu İstanbul'daki toplantıya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılmıştı.

ERDOĞAN, FİDAN'I KABUL ETTİ
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı da kabul etti. Görüşmenin Erdoğan'ın devlet günü olarak kabul edilen ve resmi görüşmelerin gerçekleştiği perşembe günü Ankara dışında olacağı için dün gerçekleştiği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Külliye'de sofra G-20 için kuruldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN