PKK'nın Dem-Genç oyunu

Giriş Tarihi: 8.1.2016
PKK'nın Dem-Genç oyunu

Kan kaybeden terör örgütü "solcu" gençleri ağına düşürmek için yeni tezgâh peşinde. Geçmişin Dev Genç'inden alınma Dem-Genç'i kuran örgütün hedefi, Alevi gençleri sokağa çekmek

İstihbarat kaynaklarına göre; geçen aralıkta Kandil'de toplanan örgüt yöneticileri, Alevi gençleri saflarına çekerek, mezhepsel çatışma çıkarmayı planladı. Toplantıda 2015'te olanlar ve 2016'da yapılacak eylemler masaya yatırıldı. Buna göre, yaklaşık 2 bin militan kaybını Alevi gençlere el atarak telafi etmeye çalışacak. Bu amaçla, doğuda ve batıda yeni dernekler kurulacak. Örgüt, geçmişin Dev Genç'ini anımsatacak Demokratik Gençlik (Dem-Genç) örgütüyle, Alevi gençleri terör eylemlerine itmeyi ve mezhepsel kutuplaşmayı hedefliyor.

ALEVİ GENÇLERİ "ÖLSÜN" DİYE SUR'A GÖTÜRÜYORLAR!

2016 ÖLÜM KALIM YILI
Plan gereği HDP de sahaya sürüldü. Alevi savunuculuğuna soyunan HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın başında bulunduğu HDP'li gençlerin, DAEŞ'e yönelik silahlı ve bombalı eylem düzenlemesi isteniyor.2016'yı "ölüm-kalım yılı" gören PKK'ın olmazsa olmaz isteği ise İmralı'daki bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılması. İşte o kararlar:

PARİS İÇİN SANSASYONEL EYLEM

Öcalan'ın serbest bırakılmasını hedefleyen, legal ve illegal alandaki her türlü eylem ve söylem için örgütlenilecek.
Verilen kayıplar, Muş- Erzurum-Tunceli'den 200, Kars- Ağrı'dan 75, Van'dan 75, Urfa'dan 100, Adana-Mersin'den 100, Marmara ve İstanbul'dan 200, Ankara'dan 50, Şırnak-Siirt'ten 250 toplam bin 50 militanla giderilecek. KCK, bu militanları şubata kadar hazırlayıp kamplara gönderecek. Militanların eylemleri, medya aracılığıyla kahramanlaştırılacak.
Alevi gençlik için doğuda ve batıda dernekler kurulacak. Bu dernekler, Dem- Genç'e bağlı olarak faaliyette bulunacak. Tüm eylem ve faaliyetlerde Dem-Genç ön planda olacak. Doğuda hücre evi gibi "akademiler" açılacak. Üniversitelerde örgütlenme sağlanacak.
Türkiye'nin ekonomik sistemine darbe vurmak için sanayi ve turizm bölgelerindeki tesislere yönelik eylemler düzenlenecek.
Türkiye'de DAEŞ'çi olarak nitelenen kişilere eylemler gerçekleştirilecek. Bu faaliyetler için HDP gençliği kullanılacak.
8-9 Ocak Paris cinayetlerine karşılık, bu tarihin yıldönümünde sarsıcı ve sansasyonel eylem düzenlenecek.

PKK'NIN ERZAK DEPOSU BULUNDU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK'nın Dem-Genç oyunu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN