Poster krizinin üstü örtülecek!

CHP İzmir Milletvekili Zeynep Altıok'un, odasındaki Atatürk posterini indirmesiyle başlayan kriz sürüyor. Kulislere göre skandalın üstü örtülecek

Giriş Tarihi: 1.2.2016
Poster krizinin üstü örtülecek!
CHP'de gerek parti tabanında gerekse de kamuoyunda tartışma konusu olan "Atatürk posterini Meclis'teki odasından indiren vekil" skandalında karar bu hafta verilecek. Kulislerde dile getirilen genel görüş, skandalın üstünün örtüleceği yönünde. Söz konusu iddianın odağındaki isim İzmir Milletvekili Zeynep Altıok'un, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Almanya ziyaretine katılması da olayın üstünün kapatılacağı görüşlerini güçlendiriyor. Sakarya Milletvekili Engin Özkoç başkanlığındaki 3 kişilik soruşturma heyetinin ise skandala ilişkin raporunu hazırladığı ve grup yönetimine sunduğu kaydediliyor.

SORUŞTURMA TAMAM

CHP Grup yönetim kurulunun ise bu hafta heyetin hazırladığı rapor doğrultusunda karar vermesi ve incelemenin sonucunu Kılıçdaroğlu'na aktarması bekleniyor. Disiplin soruşturmasını gerektiren bir durum varsa ilgili kişi ya da kişiler hakkında disiplin süreci başlatılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Poster krizinin üstü örtülecek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN