Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesine baskın!

'ın İlçesi'nde operasyonların sona ermesi ardından, sokak araları ve evlerdeki aramalar sürüyor. Güvenlik güçleri, bu sabah saatlerinde Cizre Belediyesi'nde arama yaparak, bazı bilgisayara el koydu. Cizre'deki doktor, sağlık ekipleri ve ambulanslar da sokağa çıkma yasağı ilan edilen İdil İlçesi'ne gitti.

Giriş Tarihi: 16.2.2016 16:47 Güncelleme Tarihi: 16.2.2016 23:30
Cizre Belediyesine baskın!
Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 14 Aralık'ta hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması ve PKK'lıların etkisiz hale getirilmes için ilan edilen sokağa çıkma yasağı sürüyor. İlçede günlerden bu yana sürdürülen operasyonlar sona ererken, özellikle şiddetli çatışmaların yaşandığı, Yafes, Cudi ile Sur Mahalleleri'ndeki sokaklar ile evlerde, patlayıcı olabileceği üzerine başlatılan aramalar devam ediyor.

DOKTORLAR İDİL'E GİTTİ!

Konya'dan 20 gün önce 'ye gelen 30 doktor, 50 sağlık persenoli ve 10 ambulans, operasyonların sona ermesinin ardından, sokağa çıkma yasağı ilan edilen İdil İlçesi'ne gitti. İdil'e giden ambulanslarının da zırhlı olduğu ve patlamalar karşı dayanıklı olduğu ve zırhlı olması nedeniyle kurşun geçirmediği belirtildi.
CİZRE BELEDİYESİ'NE AİT BİLGİSAYARLARA EL KONULDU!

Güvenlik güçleri bu sabah saatlerinde Cizre Belediyesi'ne operasyon düzenledi. Belediye binasının yanı sıra ilçe otogarı yakınlarındaki itfaiye birimine gelerek burada arama yapan güvenlik güçleri, bazı bilgisayarlara ait hard diske el koydu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cizre Belediyesine baskın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN