Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HDP'li vekiller katilin taziyesini yaptı

Başbakan Davutoğlu, Ankara'daki alçakça saldırıyı gerçekleştiren terörist için taziye düzenleyen HDP'li vekillere tepki göstererek, "Biz, yüreğimizle bu ülke evlatlarının her birinin içimizde derinden acısını hissederken, birileri Türkiye'nin üzerinde oynayan dış mihrakların piyonu olarak bu ülkeyi karıştırmak istiyor" dedi.

Giriş Tarihi: 24.2.2016 21:20
HDP'li vekiller katilin taziyesini yaptı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya Ekonomi Ödülleri töreninde gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakan Davutoğlu'nun açıklaması şöyle:

"Ebediyete kadar kardeşiz. Medeniyetimiz neyi barındırıyorsa onu yapıyoruz. 14 yılda Türkiye'yi güvenli bir liman haline dönüştürdük.
Bakıyorsunuz haince bir saldırıyı, haince masum insanlara dönük, kimi öldürdüğü bile belli olmayacak şekilde bir cinayeti işleyen bir katilin taziyesini de yapan milletvekili çıkabiliyor bu ülkede. Biz, yüreğimizle bu ülke evlatlarının her birinin içimizde derinden acısını hissederken, birileri Türkiye'nin üzerinde oynayan dış mihrakların piyonu olarak bu ülkeyi karıştırmak istiyor.

Konya'da ihracat 10 kat arttı
Konya'nın tarihi dokusunun hiçbir şekilde değişmesine izin vermeyeceğiz. Gelenler tarihi kültürü alacaklar ve çağdaş Konya'yı görecekler. Konya'nın ihracatı 13 yılda, 10 kat arttı. Biz alın terinin değerini iyi biliriz. Verilen vergileri milletimizin hizmetine sunuyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HDP'li vekiller katilin taziyesini yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN