Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kayyum atanması Gülen’i delirtti

25 Aralık darbe girişiminde başarısız olan ve yönetimindeki Zaman gazetesine kayyum atanmasının ardından Fetullah Gülen’in psikolojisinin son derece bozulduğu öğrenildi.

Giriş Tarihi: 8.3.2016 09:11 Güncelleme Tarihi: 8.3.2016 11:53
Kayyum atanması Gülen’i delirtti
Psikiyatrik hastaların kullandığı ve kuvvetli sakinleştirici olarak bilinen Diazem adlı ilacı sürekli kullanan Gülen'in akli dengesini değerlendiren psikologlar, hukukçular ve eski arkadaşları şok açıklamalarda bulundular.

RAKAMLARLA FETÖ'DE BÜYÜK ÇÖKÜŞ

"GÜLEN KESİNLİKLE PSİKİYATRİK BİR HASTA"

Fetullah Gülen'in çocukluğundan itibaren devam eden psikiyatrik bir hasta olduğunu belirten araştırmacı-yazar Said Alpsoy, "Gülen'in 17 Aralık sonrasında paralel yapının neredeyse bütün kurumları kapatılmış olmasına, önemli isimlerin mecbur kalıp kaçmış olmasına rağmen çıkıp, 'Bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar' demesi şizofrenik bir insan profilini de ortaya koyuyor. F. Gülen bugün itibariyle akli muhakemesini tamamen kaybetmiş ve tamamen hezeyanlara teslim olmuş vaziyette" dedi.

PSİKOPAT EĞİTİMCİ ÇOCUKLARA ŞİDDET UYGULAR

Kişilik bozukluğu olan psikopat bir kişinin küçük yaşta çocuklara şiddet uyguladığını belirten Psikolog Kıvanç Tığlı, "Bir eğitimcinin sınıfındaki çocukları istisnasız dövüyor olması, onlara şiddet uyguluyor olması o eğitimcinin çocukluğunda ve gençliğinde ruhsal travmalar yaşadığını gösterir. İlerlemiş bir yaşına rağmen hakimiyetindeki insanlara şiddet gösteren bir insan ise güç sarhoşluğu yaşadığını ve bu güç sarhoşluğu sonucu psikopatlık tutumuyla evli, yetişkin insanlara şiddet uygulayabilir" açıklamasında bulundu.

GÜLEN, KUR'AN OKUYAN ÇOCUKLARI BALTA SAPIYLA DÖVMÜŞ


İzmir'de Kestane Pazarı'nda Kur'an okuyan çocukları sürekli dövdüğünü belirten gazetemiz yazarı ve eski Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Latif Erdoğan, "Kestane Pazarı'nda çocukları okuturken Gülen, özel olarak hazırlanmış balta sapı gibi bir sopası vardı ve bu sopayla çocukları çok şiddetli döverdi. Çocukları dövdüğünde Gülen cinnet halinde oluyordu. Gülen'in dövdüğü çocuklar hastanelik olurdu. Çocukları kemiklerini kıracak şekilde döverdi. Dövdüğü çocuklar bir iki haftada kendini ancak toparlardı. Yerlerde bu şekilde dövülen ve sürünen arkadaşları biliyorum. Kamplara götürülen çocukları sıcak havada arazide ayakkabıları çıkarılarak dikenli tarlalarda koşturturdu" dedi.

GÜLEN, ÇARESİZLİK İÇİNDE KIVRANIYOR

Ekranlara yansıyan beddua görüntülerinin Fetullah Gülen'in ruh sağlığının ne derece bozuk olduğunu gösterdiğine işaret eden Psikolojik Danışman Veysel Kömürcü, "Güç, ihtiras ve şöhreti zedelenen Fetullah Gülen kontrolden çıkmış durumda. Kontrolden çıkan Gülen, saldırganlaşıyor. Son açıklamalarına bakıldığında çaresizlik hissiyatı içinde ve suçlu olduğunu bildiği halde elinde gücü bir şekilde kaybetmek istemiyor" dedi.

CEVDET'İ HER GÜN DÖVER

Psikiyatrik hastalarda kullanılan ve kuvvetli sakinleştirici ilaçlardan biri olan Diazem'i Fetullah Gülen'in gençlik yıllarından bu yana kullandığını belirten Gülen'in eski sağ kolu Nurettin Veren, "Fetullah Gülen, Kestane Pazarı'nda dövmediği talebelerden bir kişi dahi yoktur. Gülen talebelerine, 'Benden içinizde dayak yemeyen var mı?' diye sormuştur. Bu da nasıl bir ruh haline sahip olduğunu gösteriyor. 12-13 yaşındaki çocukları Gülen falakaya yatırıp, dövmüştür. Fetullah Gülen Pensilvanya'da Cevdet Türkyolu'nu her gün döverdi" şeklinde konuştu.Yeniakit

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayyum atanması Gülen’i delirtti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN