Valisi'nden açıklama

Valisi Süleyman Tapsız, son günlerde bazı medya organlarında ve sosyal paylaşım sitelerinde şahsıyla ilgili asılsız iddialara yer verildiğini belirterek, "Vatandaşlarla yapılan samimi ve beşeri sohbetlerde kullanılan bazı ifadeler çarpıtılarak 'basın açıklaması' şeklinde yansıtılmaktadır" ifadelerini kullandı.

Giriş Tarihi: 4.5.2016 11:06
Kilis Valisi'nden açıklama

Tapsız, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde bazı medya organlarında ve sosyal paylaşım sitelerinde şahsıyla ilgili asılsız iddialara yer verildiğini kaydetti.

Bu tür çarpıtma ve paylaşımları kasıtlı olarak yayan odakların, misafirperverliği ve hoşgörüsü ile bilinen güzide ilimizde son zamanlarda oluşan psikolojik atmosferi kullanarak devlet ve millet arasındaki güveni zedelemeyi amaçladığını vurgulayan Tapsız, "Vatandaşlarla yapılan samimi ve beşeri sohbetlerde kullanılan bazı ifadeler çarpıtılarak 'basın açıklaması' şeklinde yansıtılmaktadır. Ancak bilinmelidir ki, bu tür nafile çabalar, milletimizin devletine olan sarsılmaz güveni ve sağduyusu sayesinde geçmişte olduğu gibi bugün de amacına ulaşamayacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kilis Valisi'nden açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN