Başbakan AK Parti bayramlaşma toplantısına katıldı

Başbakanlık görevini üstlenmesinin ardından ilk bayramda milletvekili olduğu 'e giden Başbakan , çoşkulu kalabalığa seslendi. , köprü talebinde bulunan İzmirliler'e: "Canınız sağ olsun Sultan Alparslan Köprüsü'nü de yapacağız, hiç merak etmeyin" dedi.

Giriş Tarihi: 5.7.2016 16:07 Güncelleme Tarihi: 5.7.2016 18:22
Başbakan Yıldırım AK Parti bayramlaşma toplantısına katıldı
- Sizden aldığımız güçle 2023 hedeflerine Gazi Mustafa Kemal'in işaert ettiği muasır medeniyet seviyesine yürümeye devam edeceğiz.

- Gazze'deki çocuklara Türkiye bayram sevinci yaşattı.

- Sorunlu olduğumuz ülkelerle bir bir sorunlarımızı bitiriyoruz.

- Eli kanlı teröristlerin sırtını sıvazlayanları biliyoruz, onları da takip ediyoruz.

- Bu ayyıldızlı bayrak inmeden dalgalanıyorsa şehitlerimizin yüzü suyu hürmetinedir.

Başbakan Yıldırım "Hepsinin defterini dürmek boynumuzun borcudur"


YOLLAR BÖLÜNÜR TÜRKİYE BÖLÜNMEZ

- Hem içerde hem dışarda dostluğu artıracağız. 79 milyon vatan evladını kardeş yapacağız. Ayrı gayrı yok. Birbirimize karşı öf bile demeyeceğiz.

- Lice'de operasyon yapıldı, 67 milyon kök hint keneviri, 40 ton esrar, 40-50 çalıntı araba ve bir cephanelik ele geçirildi. Batı'ya söylüyorum, bu sizi de yakar.

- Bunlar öldürme makinaları. Bunlar üst aklın kendilerine verdiği görevi yapan cani örgütlerdir.


ŞİMDİ DÜNYANIN GIPTA İLE BAKTIĞI PROJELERİ AÇMA ZAMANI

Ağustos 26, dünyanın en geniş köprüsünü açıyoruz. 50 metre tabliye genişliği Yavuz geliyor, Yavuz Sultan Selim geliyor. Asya ile Avrupa arasında...

Osmanlı toprağını kısa sürede 2,5 kat artıran sultanın anısına yapılan 3. köprü de 26 Ağustos'ta hizmete giriyor.

AK Parti, geçmişine sahip çıkan geleceğine de sahip çıkan partidir.

"ONLAR TÜRKİYE'NİN AYAĞA KALKMASINI İSTEMİYOR"

Havalimanı karşıtı eylem yapan Gezicilere yüklenen Başbakan, "Dünyanın en büyük havalimanını yapmaya başladık, Geziciler sokağa indi. Biz havaalanını istemiyoruz dediler, onlar Türkiye'nin ayağa kalmasını istemiyor." şeklinde konuştu.

CANINIZ SAĞLOSUN ONU DA YAPACAĞIZ

Gelin bayramlaşalım, ayrılıkları bir kenara bırakalım. Türkiye'nin geleceği için beraber olalım. En kötü günümüz bugün gibi olsun inşallah. Güzel, mutlu bayramlar diliyorum. Sultanalparslan Köprüsü istiyoruz diyorlar 'e. İki yakayıl birleştirmek için. Canınız sağolsun, onu da yapacağız merak etmeyin. Hiç merak etmeyin İzmir'in de geleceği aydınlık, Türkiye'nin de geleceği aydınlık. Hiç endişeniz olmasın.

İZMİR BU DURUMU HAKETMİYOR

Artık yeter ayağa kalk İzmir diyelim. İzmir'de yerelde de genelde de AK Parti ile daha fazla buluşma olacak. İzmir, Türkiye'nin güçlenen kalkınan önemli şehirlerinden olacaktır. İzmir'e yakışır şekilde bana verdiğiniz görevi yapmaya söz veriyorum. İzmir'in sorunlarını teker teker sona erdireceğiz.

LİCE OPERASYONU

Geçen gün Lice'de bir operasyon yapıldı. 67 milyon kök kenevir, 40 ton esrar, 40-50 çalıntı araba ve bir cephanellik bulundu. Terör yandaşlarına göz kırpan batılı dostlarıma sesleniyorum. Bu ateş sizi de yakacak. Bu mücadeleye kayıtsız kalacağınıza, terör örgütlerine göz kırpacağınıza gelin bir olalım, insanlık görevimizi yerine getirelim. Bunların dini yok, kutsalı yok. Hiç günahı olmayan insanları gözlerini kırpmadan öldürdüler. Bunlar öldürme makineleri. Bunlar insanlıktan nasibini almamıştır. PKK'sı da YPG'si de hepsinin hesabı görülecek.

Başbakan Yıldırım "Terör destekleyenleri de yakacak"

İSTANBUL VE İZMİR BİRBİRİNE YAKLAŞIYOR

İstanbul ve İzmir birbirine yaklaşıyor. 50 yıllık hayal gerçeğe döndü. Geçtiğimiz hafta Osmangazi Köprüsü'nü açtık. Bunlar hayal bile edemedikleri eserlere çamur atmak istiyorlar. 3.5 yılda yaptık, dünyanın 4. büyük köprüsünü İzmir'e kazandırdı. AK Parti laf üstüne laf değil taş üstüne taş koyan bir parti. Ağustos 26'da dünyanın en geniş köprüsünü açacağız. Yavuz Sultan Selim geliyor. AK parti demek geçmişi geleceğe taşıyan parti demek. Marmaray'a kardeş geliyor, Avrasya tüneli açılıyor."

Başbakan Yıldırım AK Parti bayramlaşma toplantısına katıldı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Yıldırım AK Parti bayramlaşma toplantısına katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN