Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan: Bu ateş sizi de yakacak

Başbakan: Bu ateş sizi de yakacak
Başbakan Binali , bayram namazını 'da Eyüp Sultan Camisi'nde kıldı. Yıldırım daha sonra 'e geçerek partisinin düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı. Yıldırım'ın İstanbul'da ve İzmir'de yaptığı konuşmalardan satırbaşları şöyle:
Sınırlarımızda, yurdumuzun dört bir köşesinde gece-gündüz demeden güvenlik kuvvetlerimiz, korucularımız huzurumuz için canlarını ortaya koyuyorlar. Bu mücadele devam edecek. Bu, Türkiye'nin gelecek, istiklal, beka mücadelesidir. Milletimiz müsterih olsun. Terörü, Türkiye'nin gündeminde en alt sıralara getirmek için elimizden geleni yapacağız.
Lice'de yapılan operasyonda 67 milyon kök kenevir, uyuşturucu, 40 ton esrar, 40-50 çalıntı araba, bir cephanelik ele geçirildi. Ben bu terör gruplarına, yandaşlarına, göz kırpan batılı dostlarıma sesleniyorum. Bu ateş sizi de yakacak. O esrarlar, kenevirler sizin nesillerinizi yok etmek, uyuşturucu müptelası yapmak için orada. Bu mücadeleye kayıtsız kalacağınıza gelin bir olalım.
Terörün dini, mezhebi yok. Masum insanları hiçbir şeyden haberi olmayan insanları, havaalanında, Brüksel'de, Paris'te, Medine'de, Bağdat'ta gözlerini kırpmadan öldürdüler. Bunlar cani terör örgütü. Bunların insanlıktan nasibi yok. YPG'si de onların uzantısının da hesabı görülecek. 79 milyon hepsi kardeştir. Aralarına fitne sokanlar katildir.

'İYİCE ÇİLEDEN ÇIKTILAR'
"AK Parti geleceği inşa eden parti. 20 Aralık'ta diğer bir büyük eser Marmaray'a kardeş geliyor. Avrasya Tüneli açılıyor. Dünyanın en derin tüneli. Denizin yüzeyinden tam 108 metre derinde. AK Parti hayalleri gerçeğe dönüştüren parti. Fatih Sultan Mehmet gemileri karadan yürüttü. Recep Tayyip Erdoğan'ın arkadaşları da trenleri denizin altından geçirdi. Şimdi arabaları da denizin altında geçiriyor. Dünyanın en büyük havalimanını yapmaya karar verdik. İyice çileden çıktılar. Geziciler tek tek sahaya indi."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan: Bu ateş sizi de yakacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN