Akın cezaevinde saldırıya uğradı mı?

FETÖ darbe girişiminin en önemli aktörlerinden Akın 'ün cezaevinde saldırıya uğradı iddiası dün sosyal medyada bir anda yayıldı. Alaattin Çakıcı’nın ı olarak bilinen Avukat Mehmet Sinan İnce darbe girişimi nedeniyle cezaevinde bulunan Akın Öztürk'e saldırdığını iddia etti. Bu iddialara yetkililerinden açıklama geldi. Bir yetkili, “Görüşme odasına gelen Öztürk ‘Tanımıyorum, görüşmeyeceğim’ dedi ve avukat İnce görevliler tarafından odadan çıkarıldı. Herhangi bir darp sözkonusu olmadı" dedi.

Giriş Tarihi: 4.8.2016 08:36 Güncelleme Tarihi: 4.8.2016 08:54
Akın Öztürk cezaevinde saldırıya uğradı mı?

Mehmet Sinan İnce, instagram hesabından Sincan Cezaevi'nde ziyaret ettiği müvekkilinin yanı sıra 'ün adını da görüş tutanağına yazdığını avukat görüş odasında Öztürk'e saldırdığını, dövdüğünü öne sürdü.

'GARDİYANLAR ENGELLEDİ, DARP OLMADI'

yetkilileri, İnce'nin talebi üzerine Öztürk'ün avukat görüşme odasına getirildiğini doğrularken herhangi bir saldırı ya da darp olmadığını ifade etti.

Bir yetkili, "Görüşme odasına gelen Öztürk 'Tanımıyorum, görüşmeyeceğim' dedi ve avukat İnce görevliler tarafından odadan çıkarıldı. Herhangi bir darp sözkonusu olmadı" dedi.


Avukat Mehmet Sinan İnce

AVUKAT REKLAM MI YAPMAK İSTEDİ?

Bakanlık yetkilisi "Avukatın kendi reklamını yapmak için bu açıklamayı yaptığını düşünüyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akın Öztürk cezaevinde saldırıya uğradı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN