Öksüz gözaltında telefonla konuşmuş!

FETÖ'nün 'hava kuvvetleri imamı' Adil Öksüz'ün yakalandığı andan, serbest kaldığı ana dek yaşanan skandallar bitmiyor. Öksüz’ün gözaltındayken cep telefonundan saat 15.15, 15.20 ve 15.25’te üç ayrı yapıldığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 24.9.2016 10:07 Güncelleme Tarihi: 24.9.2016 14:48
Öksüz gözaltında telefonla konuşmuş!

Öksüz'ün cep telefonundan aranan Araştırma İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Müdürü Hasan Balcı gözaltına alınarak tutuklandı. Balcı'nın ifadesinde, Adil Öksüz'ü tanımadığını iddia ederken, "Oğlum Konya'da görev yapan bir astsubaydır. 15 Temmuz'dan birkaç gün önce İzmir'e kursiyer olarak gönderilmişti. 15 Temmuz gecesi görev var denilerek Akıncılar'a götürülmüş.

TANIMADIĞINI İDDİA ETTİ

Oğlum gözaltında bulunduğu sırada tanımadığım bir numaradan beni aradı. Bu numaradan oğlumla görüştüm. Yaptığımız de oğlum, gözaltında bulunduğu için kendisine avukat ayarlamamı istedi. Ben o numaranın Adil Öksüz'e ait olduğunu bilmiyordum. Adil Öksüz de tanımam" dediği bildirildi. (Milliyet)

ADİL ÖKSÜZ'ÜN TUVALET, POLİS ARACI VE TUTANAK ÖYKÜSÜ ŞOK ETTİ! ADİL ÖKSÜZ BU TUTANAKLARA RAĞMEN BIRAKILMIŞ! FETÖ'NÜN KODLARI: ADİL ÖKSÜZ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öksüz gözaltında telefonla konuşmuş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN