Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TOKİ Numune'de akademik yıl açıldı

Başhekim Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, "Geçmişimizden aldığımız güçle tüm alanlarda dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak temel görevimizdir" dedi

Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (ANEAH) 2014-2015 akademik yılı düzenlenen törenle açıldı. Doç. Dr. Çağatay Tuncel Konferans Salonu'nda gerçekleşen törene Vali Yardımcısı Mustafa Yüksel Karadağ, Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Kemal Kiraz, ANEAH Başhekimi Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan ile akademisyenler ve sağlık çalışanları katıldı.

ÖN PLANDA OLDUK
Tören Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencileri tarafından verilen mini konserle açıldı. ANEAH Başhekimi Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, kaliteli sağlık hizmeti sunmak için sağlık eğitiminin ideal seviyeye getirilmesi gerektiğini söyledi. Arıkan, "ANEAH hizmetin yürütülmesinde aldığı etkin rol yanında, nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi ve bunun sağlık sektörüne kazandırılmasıyla birlikte bilimsel çalışmalarıyla da her zaman ön planda olmuştur" dedi.

REFERANS HASTANE

Bölgenin referans hastanesi olduklarını da vurgulayan Başhekim Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, "Geçmişimizden de aldığımız güçle tüm alanlarda dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmamız temel görevimizdir. Tüm eğitim görevlilerine üretken, başarılı ve keyifli bir eğitim öğretim yılı diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOKİ Numune'de akademik yıl açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN