Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova GiAD'ın iki önemli konuğu

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), 20 Ekim'de Fatih Terim'i, 20 Ocak'ta ise ABD Başkanı Barack Obama'nın ekonomi danışmanı Joseph Stiglitz'i konuk edecek

Giriş Tarihi: 11.10.2014
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), toplantıları, projeleriyle yeni dönemde de yine Adana'nın sesini duyuracak. Çukurova GİAD'ın yeni sezondaki ilk toplantısı Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim olacak. Ocak ayında da ABD Başkanı Barack Obama'nın ekonomi danışmanı Joseph Stiglitz Adana'da misafir edilecek.

LİDERLİĞİ ANLATACAK
Çukurova GİAD, İtalya'nın devlet nişanı Commendatore unvanı alan ilk Türk teknik direktör olan Fatih Terim'i 20 Ekim 2014 tarihinde Adana'da misafir edecek. Projeleriyle gündem yaratan, 2012'den bu yana sürdürdüğü ekonomi zirvelerinde konuk ettiği ünlü isimlerle Adana'nın uluslararası düzeyde tanınmasını sağlayan Çukurova GİAD, Adanalı Fatih Terim'i Gelişim Atölyesi Toplantıları kapsamında ağırlayacak. HiltonSA Otel'deki toplantı saat 18.00'de başlayacak. Terim, "Liderlik ve Başarı" konulu konuşma yapacak.

ADANA'NIN MENFAATİ İÇİN
Çukurova GİAD'ın ilk kez 2012'de başkanlığına getirilen, 2014'de yapılan genel kurulda ise bir kez daha görev verilen Başkan Ömer Faruk Sakarya, Adana'nın sıcak ve nemli yazını geride bırakıp, çalışmalara yoğunlaştıklarını, hazırladıkları projelerin, yaptıkları toplantıların "Adana menfaati" odaklı olduğunu söyledi. Başkan Sakarya, "Kalbimiz Adana için atıyor, gücümüz Adana ile artıyor. Dünya kenti Adana için, çağdaş kent Adana için çalışmayı sürdüreceğiz. 20 Ekim'de Adanalı Fatih Terim hocamızı misafir ettikten sonra, bu kez, 20 Ocak 2015 tarihindeki diğer büyük organizasyonumuza yoğunlaşacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GiAD'ın iki önemli konuğu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN