Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yavru kediler ölümden döndü

Giriş Tarihi: 11.10.2014
'da bir firmada çalışan 42 yaşındaki Bülent Erbil, caddenin ortasında kalan iki küçük kediyi son anda kurtardı. Bununla yetinmeyen hayvansever Bülent Erbil, Büyükşehir Belediyesi'nin 153 hattını arayıp hayvan ambulansı çağırarak kedileri görevlilere teslim etti. İki küçük kedi yeni yaşamlarına hayvan barınağında devam ediyor.

İMDATLARINA YETİŞTİ
Arabasıyla işyeri giderken yol üzerinde iki yavru kediyi gören Bülent Erbil, hemen aracını park edip kedilerin imdadına yetişti. Önce hızla gelen otomobilleri durduran Erbil, daha sonra iki kediyi kucakladığı gibi çimlerin üzerine bıraktı. Kedilerden birinin ayağının aksadığını fark eden Bülent Erbil, Büyükşehirin 153 hattını arayıp yardımcı olmalarını istedi.

"ÇOK DUYARSISIZ"
Bir süre sonra belediyeye ait hayvan ambulansı geldi. Hayvansever Bülent Erbil, kediyi görevlilere teslim etti. Kedileri ölmekten son anda kurtaran Bülent Erbil, "Dikkat ettim benden önce onca sürücü gelip geçti. Hayvanlara karşı biraz daha duyarlı olmalıyız. İşime geç kalma pahasına iki canı kurtarmanın mutluluğu içindeyim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yavru kediler ölümden döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN