Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kış öncesi sıcak yardım

Kahramanmaraşlı Şirikçioğlu Mensucat, kış mevsimi öncesi ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 3 bin kişilik çocuk ve kadın giysisi yardımında bulundu

Giriş Tarihi: 17.10.2014
Kış öncesi sıcak yardım
Kahramanmaraş'ın köklü sanayicilerinden Atıf-Arif Şirikçi kardeşlere ait Şirikçioğlu Mensucat, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Büyükşehir, Dulkadiroğlu ve Onikişubat belediyeleri ile Saçaklızade Vakfı'na 3 bin adet çocuk ve kadın giysisi yardımında bulundu. Büyük bir titizlikle tek tek kontrol edilen yardım paketleri, kısa süre içinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Şirikçioğlu Mensucat'ta hazırlanan çocuk ve kadınlara yönelik kot giysilerden oluşan yardım paketleri firma personeli tarafından tek tek kontrol edilerek hayırseverlere ulaştırılmak üzere belediye personeli ve vakıf görevlisine teslim edildi. Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan Şirikçioğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Şirikçi, yardımların bir sosyal sorumluluk olduğunu söyledi.

PROJELER DEVAM EDECEK
Kahramanmaraşlı sanayicinin memleket sevdası, yaşam karakteri ve hiç kopmadıkları örf, adet ve geleneklerinden dolayı, Türkiye'nin en yardımsever insanlarından biri olduğunu söyleyen Atıf Şirikçi, "3 bin çalışanı ile Türkiye'de denim üretiminde ilk 3 firma arasında bulunan şirketimizde sosyal sorumluluğa büyük önem veriyoruz. Bu tür yardım ve projelerimiz devam edecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kış öncesi sıcak yardım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN