Melih ABİ:Pınar Mahallesi muhtarının ASKİ yönetiminden talepleri

Giriş Tarihi: 24.10.2014
Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Pınar Mahallesi muhtarımız Saniye Çelik sorunları sanal ortamda paylaşıyor. Dikkatimi çekti. Diyor ki; "Dere yatakları ciddi bir sorun. Burada yaşayan bizler yağmurdan tedirgin oluyoruz, çünkü evimizi su basacak diye korkuyoruz. Gerekli yerlere dilekçe ile başvurduk. Ama şu ana kadar bir çözüm bulamadık. Sadece proje çizildiği konusunda bilgi alabiliyoruz. Mahallemizin acilen bu görüntülerden kurtulması lazım." Saniye hanımın şikayeti daha uzun ama özeti bu. Dikkate alınacağını ümit ediyorum.

TEDAŞ AÇIKLAMA YAPTI
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü'nden bir cevap aldım. Yapılan yazılı açıklamada, "Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, sorumluluk bölgemiz genelinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak ana hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda; düzenleme ve denetlemeye tabi bir sektörde faaliyet göstermemiz itibariyle mevzuat hükümlerine tam uyum sergilemek ve bu çerçevede operasyonel mükemmellik anlayışımız paralelinde en verimli iş süreçlerini uygulamak temel önceliğimizdir. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin özelleştirme süreci 01.10.2013 tarihinde yapılan devir işlemi ile tamamlanmıştır. Aradan geçen yaklaşık 1 yıllık süreçte temel hedefimiz olan mevzuat hükümleri ile tam uyum halinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlama paralelinde çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Alo 186 Çağrı Merkezi'nin, artan müşteri ihtiyacına cevap verebilmesi amacıyla yenileme ihalesine çıkılmıştır. Ekim sonu itibariyle tamamlanması hedeflenen çalışmalar ile daha modern ve fonksiyonel, müşterilerimizin taleplerini karşılamada daha hızlı bir yapıya sahip olan çağrı merkezi işletmeye alınacaktır. Bunun yanı sıra yerel yönetim ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına düzenli olarak muhtarlar ile toplantılar gerçekleştirilmektedir. Bu vesile ile müşterilerimizin kendi süreçleri ile ilgili müşteri ilişkileri kanalıyla şirketimizden bilgi alabileceğini ve siz değerli basın mensuplarının da şirketimizle ilgili her konuda Kurumsal İletişim Müdürlüğümüz ile irtibata geçebileceğini hatırlatırız" denildi. TEDAŞ ile ilgili yaşadığınız sorunlara biraz olsun yardımcı olabilmek adına bu açıklamayı yayınlıyorum.

GÜLMECE
Cemal silahçı dükkanına girer, "Ha pi tapanca almak isteyrum." Satıcı sorar : "Nasıl bir tabanca?" Cemal : "Beş kişiluk..."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ:Pınar Mahallesi muhtarının ASKİ yönetiminden talepleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN