Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Seyhan Nehri'nin yatağı neden susuz?

Giriş Tarihi: 27.10.2014
Adana'dan Gökhan Gülşin isimli okurumuz Seyhan Nehri ile ilgili bir sıkıntısını dile getirmiş. Diyor ki; "Dikkatimi çekiyor yaklaşık son bir aydan beri Seyhan Nehir yatağı kupkuru. İçerisinde doğru dürüst su kalmamış. Böyle olunca haliyle ortaya kötü bir manzara çıkıyor. Bir yetkili çıkıp nehrin suyunu kestik, temizlik var veya düzenleme yapıyoruz dese bilgi sahibi olacağız. Bu olumsuz durumla karşılaşan insanlar merak ediyor." Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım nehir yatağının susuz kalması ile ilgili bir açıklama yapılır.

DÜZENSİZ TRAFİK IŞIKLARI
Adana'dan bir başka okurumuz, düzensiz trafik ışıklarından rahatsız olduğunu dile getirerek, "Sinyalizasyon sistemi çok düzensiz. Örneğin akşam 23.00 sıralarında Turgut Özal Bulvarı'nın en işlek kavşaklarında ışıklar fasılalı yanıyor. Gece saat 03.00-04.00 arasında Atatürk Caddesi'nde düzenli çalışıyor. Bence kontrolden uzak kalmışlar. Düzenlenmesi gerekir" dedi. Şikayet dikkate alınır diye umut ediyorum.

GÜLMECE
Bir gün Temel ormanda gezinirken bir hazine bulur. Hazineyi gömer. Gömdüğü yerin üstüne bir tabela koyar. Tabelanın üstüne "Burada hazine yoktur!" yazar. Ormana giden Dursun hazine olduğunu anlar hazineyi alır. Bir tabela çakar tabelanın üstüne "Bu hazineyi Tursun almadi".

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Seyhan Nehri'nin yatağı neden susuz?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN