Divan kalitesi 3 ayrı konseptle geldi

ve Güneydoğu Anadolu'nun hızla büyümesiyle birlikte Divan Grubu'ndan bölgeye önemli bir marka daha geldi

Giriş Tarihi: 28.10.2014
Divan kalitesi 3 ayrı konseptle geldi
Türkiye'nin ilk yerli sermayeli otel zinciri ve yarım asırlık otelcilik ekolü olan Divan Grubu ilk kez 'te 3 farklı otel konseptini hizmete sundu. Yan yana 2 binada hizmet veren Divan Gaziantep, Divan Suites Gaziantep ve Divan Residence Gaziantep bölgede kısa zamanda ilgi odağı olmayı başardı.

İŞLEVSELLİĞE ÖNEM VERİYOR
Divan'ın en önemli özelliğinin servis kalitesi olduğunu söyleyen Otel Müdürü Ercüment Uluçer, "Divan açacağı otellerin öncelikle ne kadar işlevsel olduğuna bakıyor. Zaten projeleri mutlaka yatırımcılarla birlikte şekillendiriyor. Birlikte karar veriliyor. İşlevselliği çok önemli çünkü otel açıldıktan sonra operasyon olarak en önemlisi misafirin memnuniyetidir. Bu açıdan baktığımızda çok başarılı bir proje ortaya çıktı" dedi.

EŞSİZ LEZZETLER

3 projede toplam 281 oda bulunduğuna dikkat çeken Uluçer "Divan Gaziantep 125 oda, Residence 48 daire, Suites ise 108 oda. Bunlardan bir tanesi de kral dairesi. Gaziantep, 281 odayla Divan'da en yüksek oda sayısına sahip konumda" dedi. Uluçer, "Divan Gaziantep bünyesinde restoranımız birbirinden eşsiz Divan lezzetlerini misafirlerimize sunuyor. Divan Suites bölümünde "Cafe Divan" hizmete girdi. Otelimizin çevresindeki iş merkezi yoğunluğunu dikkate alarak, misafirlerimizin hızlı, hesaplı ve lezzetli bir menüyü tadabilecekleri bir mekân olarak tasarladık. Akşam saatlerinde de hem otel müşterilerimiz hem de Gaziantepli misafirlerimize lezzetli Divan mutfağını sunabileceğimiz bir mekan oluşturduk" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Divan kalitesi 3 ayrı konseptle geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN