Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KOBİ fuarcısı: AKORT

Giriş Tarihi: 28.10.2014
KOBİ fuarcısı: AKORT
Ayakkabı ve terlik sektörü, 2015 yazının ayakkabı ve terliklerini 20'nci Uluslararası GAPSHOES Fuarı'nda vitrinlerden önce sergileyecek. AKORT Fuarcılık tarafından düzenlenen GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı 17-20 Aralık 2014 tarihleri arasında Ortadoğu Fuar Merkezi'nde 2 holde düzenecek. Hazırlık çalışmaları hızla sürüyor.

FUARA İLGİ BÜYÜK

Sektör fuara yoğun ilgi gösterdiğini söyleyen Akort Fuarcılık Genel Müdürü Hülya Akkaya, "Fuara, hem toptan bazda müşteri portföyünü genişletmeyi, hem de prestijini ve marka gücünü arttırmayı hedefleyen iki yüzün üstünde firma katılacak. Fuara, Türkiye toplam ayakkabı ve terlik üretiminde büyük pay sahibi ve merkez konumunda olan Gaziantepli ayakkabı ve terlik üreticilerinin yanı sıra yurt içinden ve dışından firmalar katılıyor" dedi.

KURUMLARLA İŞBİRLİĞİ

Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak ve merdane, zenne, spor ayakkabılar, poliüretan terlikler, makina, taban ve aksesuar, kimyasallar ve yan sanayi ürünlerinin sergileneceği GAPSHOES, 2015 yaz modasına damgasını vuracak. Yaz ve kış olmak üzere yılda iki kez gerçekleştirilen GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Fuarları, Akort Fuarcılık tarafından Gaziantep Sanayi Odası, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu ve Gaziantep Kunduracılar Odası işbirliği ve KOSGEB desteğiyle gerçekleştiriliyor.

SEKTÖR İÇİN BÜYÜK DEĞER
Hülya Akkaya, "Fuarcılık konusunda farklı bir profili olan ve başarılarını bugüne dek organize ettiği birbirinden farklı fuarlarla kanıtlayan Akort, fuar organizasyonlarıyla sektörlerin gelişimine, bölge, Türkiye ve dünya ekonomisine katma değer sağlamayı toplumsal sorumluluk bilinciyle öncelik olarak görmeyi kendisine görev bilmiştir. Akort Fuarcılık; 'Yeni Hedefler, Yeni Pazarlar', 'İş Dünyasını GAP'ta Buluşturuyoruz' sloganları ile ihtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra beklentilerin üzerinde hizmet sunma politikasıyla yola çıkarak, özellikle KOBİ'lere yönelik fuarlar organize ederek, KOBİ'lerin markalaşma süreçlerine destek olmayı temel almaktadır. 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Moda Sektörüne yön veren PENTEX 4. Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı'nın da hazırlıkları yoğun bir şekilde sürmektedir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KOBİ fuarcısı: AKORT
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN